Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kitap Hırsızı

Kitap Hırsızı

KİTAP HIRSIZI - Markus Zusak / Roman

Kitapla arasında özel bir bağ olduğunu hisseden herkesin severek okuyabileceği bir roman. Kitabın javascript:ntrTemp(); filmini de izleyebilirsiniz arzu ederseniz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerinde ´Kitap Hırsızı´ hakkında iki farklı değerlendirme okuyabilirsiniz.

Kitaptan: *** Aslında kitabın neyle ilgili olduğu önemsizdi. Asıl önemli olan, taşıdığı anlamdı.

*** İnsanların hayatlarında dönüm noktaları vardır.

*** Gitmemek: Sık sık çocuklar tarafından fark edilen bir güven ve sevgi eylemi.

Arka Kapaktan:

Hiç Kimse Sıradan Değildir´in yazarı Markus Zusak´tan tüm dünyada büyük yankı uyandıran sıra dışı bir roman.Kitap Hırsızı"Yılın en çok beklenen kitabı. Olağanüstü... gerçekten muhteşem!"-Publishers Weekly-"Merak uyandıran, hayat dolu ve son derece ustalıkla yazılmış, nefes kesen bir roman; aynı zamanda harikulade ve sürükleyici."-The Guardian- Ödüllü yazar Markus Zusak´ın akıllara kazınacak kadar etkileyici ve şiirsel bir dille yazdığı bu roman, okuyucuya sunulan benzersiz bir hediye gibi... "Hayatınızı böylesine derinden etkileyen başka bir kitaba daha rastlamamışsınızdır. Muhteşem!"-GoodReads- "Bu unutulmaz hikaye kalbinizi çalacak!"-The New York Times- "Güzel, felsefi bir yanı da bulunan sürükleyici bir roman...Herkes okumalı!"-Kirkus Reviews&ndashndash; "Markus Zusak, zorlu bir konuyu ustalıkla anlatarak gerçek bir başarı yakalamış. Olağanüstü... Tek kelimeyle harika bir kitap."-The Wall Street Journal-

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.