Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Gerçekten Beni Duyuyor Musun?

Gerçekten Beni Duyuyor Musun?

GERÇEKTEN BENİ DUYUYOR MUSUN? - Leyla Navaro / PSİKOLOJİ - Çocuk Eğitimi

Saygıdeğer bilim insanımızdan, toplum hayatımıza çok önemli katkılardan biri; Çocuk eğitimi ve psikolojisi üzerine kaleme alınmış bilimsel ancak bir o kadar da sade, anlaşılır ve akıcı bir eser. Okumak için çocuk sahibi olmayı beklemenize gerek yok. Kendini tanımak isteyen herkesin okuması gereken kaynak eserlerden biri olduğunu düşünüyoruz.

javascript:ntrTemp(); linkinde bir okurun, javascript:ntrTemp(); burada ise çok sayıda okurun kanaatlerini okuyabilirsiniz.

Arka Kapak :

Acı deneyimlere yol açan pek çok sorunun kökeninde, insanların birbirini gerçekten duymaması, duyamaması yatmaktadır. Çünkü sadece söylenen ´sözcükleri´ duymak, sözcüklerin ardındaki duygu olan mesajları alamamak, yanıtların da yüzeyde kalmasına yol açar; bu durum ise iletişimin engellenmesi anlamına gelir.

Önem verdiğimiz insanlarla ilişkilerimizin onarılmaz yaralar almasını engellemenin tek yolu, doğru iletişim kurmayı bilmektir. Doğru iletişim kurmanın yolları öğrenilebilir.

İşte, Leyla Navaro´nun bu yapıtı, sevdiklerimizi ve önemsediklerimizi ´gerçekten´ duyup kendimizi de daha içten bir biçimde duyurabilmemiz yolunda, bize önemli ipuçları vermektedir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.