Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Hava Bank

Hava Bank

HAVA BANK - Başar Akşan / Roman

Finans piyasasında, sokaktaki insanın çoğu zaman farkında olamayacağı oyunları, bir aşk hikayesinin altında işlemiş. Ekonomiden çok aşk ön plana çıkmış sanki.. Okunmaması pek kayıp değil gibi. Farklı bir kitap, farklı bir yazar arayan okurlara önerilebilir. javascript:ntrTemp(); bu adreste bir okur yorumu bulacaksınız.

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

· https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

Bilinmeyen, kimi zaman korktuğumuz bir alem finans dünyası.

Son yıllarda gündemimizi uzun süre meşgul eden batık bankalar, döviz piyasası ve tekelleşme inceden inceye aktarılıyor Hava Bank´ta.

İstanbul´un tarihi dokusu içinde bambaşka bir dünyanın kapıları açılıyor, Akın´ın ve Batı´nın şahıslarında günlük yaşamda bizden saklanan finans dünyasının önemli isimlerini yakından görebiliyoruz. Çeşitli oyunlarla zengin olanlar, spekülatörler, incelikle hazırlanmış planlarla önemli paralara sahip olan insanlar, piyasaların gizli kahramanları akıcı bir dille okura sunuluyor.
Jaguar arabaya binip kaşmir ceketler giyen, İtalyan restoranlarına gidip caz müzik dinleyen, yabancılarla dostluklarını geliştiren büyük iş adamları, tatillerini Havai´de geçiren, haftada bir Amerika sokaklarını arşınlayan, İngiltere´de çay saatine yetişen, çoktan Avrupalı olmuş bambaşka dünyanın insanları önümüzde açılıveriyor Hava Bank romanında.

Başar Akşan, finans dünyasının nabzını tutan olayları çarpıcı bir kurguyla gözler önüne sererek belki de yeni bir akım başlatıyor ve EKOROMAN´ı edebiyat dünyasına yerleştiriyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.