Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Şans Müziği

Şans Müziği

ŞANS MÜZİĞİ - Paul Auster / Roman

Paul Auster dünya edebiyatında kendine haklı bir yer edinmiş kuvvetli bir kalem. Kitaplarını genelde elinize aldığınızda bırakmak pek mümkün değil ama geriye pek de bir şey kalmıyor gibi! Okumayınca bir şey kaybeder mi insan acaba? Cevap vermek kolay değil.

 javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); bu adreste kitap ile ilgili okur yorumu bulabilirsiniz.

Kitaptan: *** Paranın asıl yararı, ona bir şeyleri satın alma olanağı vermesi değil, parayı düşünmek zorunda bırakmamasıydı.

*** İnsan bir başkasında kendini görmeye başladı mı, artık ona yabancı gözüyle bakamaz. İstesen de istemesen de, arada bir bağ oluşmuştur.

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

· https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

... Şans Müziği, tüm Amerika kıtasına yayılan geniş bir alandan başlayıp Pennsylvania´daki bir çayırlıkta iki kişinin ördüğü duvarda noktalanıyor. O iki kişinin bu işe nasıl bulaştıkları, işin koşulları, tümüyle şansa bağlı bir gelişme. Ancak Paul Auster´ın dünyasında şans, kimi zaman kazaya, kimi zaman yazgıya, kimi zaman da iradeye benzeyen değişken ve güçlü bir öge. Gerilimle coşkuyu aynı anda aktaran Şans Müziği, her türlü kötülüğe ve haksızlığa uğrarken, bunların karşısında bizim de yapabileceğimiz küçük, ama değerli şeylerin öyküsü.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.