Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Aklından Bir Sayı Tut

Aklından Bir Sayı Tut

AKLINDAN BİR SAYI TUT- John Verdon / ROMAN - Polisiye

Polisiye türü romanlardan hoşlananlar için ellerinden bırakamayacakları akıcı bir kitap. Kitabın okunmasını öneren kitap dostumuza teşekkürler.

http://raflarinarasindan.blogspot.com/2013/11/john-verdon-aklindan-bir-sayi-tut.html kitap hakkında bir kitap okurunun değerlendirmesine ulaşabilirsiniz.

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan :

Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: "Aklından herhangi bir sayı tut. 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı." Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: "Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin... Küçük zarfı aç.""Aldıklarını geri vereceksinVermiş olduklarını aldığın zaman.Biliyorum ne düşündüğünü,Ne zaman uyuduğunu,Nereye gittiğini,Nereye gideceğini.Seninle bir randevumuz var,Bay 658."Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap "Aklından Bir Sayı Tut" kolay kolay unutmayacağınız bir roman.

Kardeşimin al oku hoşuna gider sürükleyici demesiyle okumaya başladım sayın John VERDON kitaplarını ilk ŞEYTANI UYANDIRMA yı okudum bayıldım çokta gerildim açıkçası yazar çok iyi yazmış sonra öğrendim ki başka serileri de varmış onları da okumya başladım. Kardeşimin ikinci kez hediye etmiş olduğu kitap olan AKLINDAN BİR SAYI TUT kitabını da bugün bitirdim. Sırada GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT var sabırsızlıkla onu okuyacağım günü bekliyorum. Uzun lafın kısası Polisiye ve dedektifliği sevenler için okunması gereken kitap serisidir.