Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Cennette 90 Dakika

Cennette 90 Dakika

CENNETTE 90 DAKİKA - Don Piper / Otobiyografi

Yazarın başından geçenlerin anlatıldığı kitabın edebi değeri olmamasına rağmen yaşadıklarını ilk elden okuyup etkilenmemek mümkün değil.

En çok dikkatimizi çeken ve aklımızda kalan, hasta yatağında bulunan kahramanımız için samimi dua edenlerin aslında kendilerine iyilik ettikleri ve olumlu yönde dönüşüm yaşadıkları tespitiydi.

Duanın gücünü en güzel şekilde anlatan bu kitabı, gelecek nesillerimizin okuyup yararlanmaları adına kütüphanemize koyduk.

Bu güzel ve samimi çalışmayı okumamıza vesile olan kitap okuru dostumuza buradan şükranlarımızı sunuyoruz.

javascript:ntrTemp(); kitap hakkında bir başka yorum. javascript:ntrTemp(); bu adreste ise fazla sayıda okurun kısa yorumlarına göz atabilirsiniz.

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

· https://twitter.com/kitap_okumak

Arka kapaktan:

´Olağanüstü bir hikaye. Bu kitap, Piper´ın ölen akrabalarıyla cennette kısa bir süre buluşmasını anlatıyor. Elinizden bırakamadan bir çırpıda okuyacaksınız.´

-Publishers Weekly-

´Bu kitabı bir arkadaşım gece yarısına doğru verdi. Sabahın ikisi-üçü olmuştu ve ben hala okuyordum; kalbim heyecandan küt küt atıyordu ve ensemdeki tüyler diken diken olmuştu. Perspektifinizi aydınlatan; güven, açıklık ve sıcaklık hissi veren muhteşem ve ilham verici bir hikaye...´

-Donald Miller, Yazar, Blue Like Jazz-

´Don Piper´ın cennetteki doksan dakikası hayatını ve bakış açısını değiştirdi. Onun kitabını okumak, Tanrı´nın sizi en korkunç durumlardan dahi kurtaracağına güven duymanızı sağlayacak. Onun umuda dair tanıklığının hikayesi sizin de yaşama bakış açınızı değiştirecek.´

-Michael Carter, CBN-

Bir konferanstan dönüşte Don Piper´ın arabası aniden yoluna çıkan bir kamyonun altında kaldı. Sağlık ekibi kaza anında öldüğünü bildirdi. Bedeni, enkaza dönüşmüş arabasında cansız halde yatarken, Piper cennetin ihtişamını yaşadı ve oradaki güzellikler karşısında adeta büyülendi. Bir rahibin onun için dua ettiği doksan dakikanın ardından Piper, cennette yaşadığı tarifsiz mutluluğun anılarıyla mucizevi bir şekilde tekrar hayata döndü. Tanrı´ya olan inancının ciddi biçimde sınandığı akıbeti belirsiz ve eziyetli bir iyileşme süreci geçirdi. Şimdi de yaşamını değiştiren hikayesini sizlerle paylaşıyor.

Cennette Doksan Dakika, Tanrı´nın realitesine son derece gerçekçi bir bakış açısı sunuyor. Ağır bir iyileşme süreci geçirenlere ve sevdiği birini kaybetmiş insanlara cesaret ve teselli veriyor. Piper´ın hayatını derinden etkileyen bu deneyim sizin de yaşama bakış açınızı değiştirecek.

Don Piper,1985´te papazlık rütbesine yükseltilmiştir. Çok sayıda radyo ve televizyon programlarına çıkmıştır. Halen haftalık bir gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. ABD´nin farklı yerlerinde ve ülke dışında konferanslar vermekte ve inziva kamplarını organize etmektedir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.