Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

5 Sevgi Dili

5 Sevgi Dili

5 SEVGİ DİLİ - Gary Chapman / KİŞİSEL GELİŞİM - Aile

Evli veya bekar fark etmez , aile içi ilişkilerini iyileştirme ve geliştirme adına çok yararlı bir kitap. Uslubu çok basit ve kolay okunuyor. Bitirdiğinizde iyi ki okumuşum diyeceğiniz kitaplardan biri olacağına inanıyoruz. Biz öneri üzerine okuduk ve kitaplığımızda en güzel yerlerden birine koyduk.

http://beyazkitaplik.blogspot.com.tr/search?q=5+Sevgi+Dili veya http://yusufbayalan.com bu iki blogdan eserle ilgili yorum okuyabilirsiniz.

http://www.zestcoaching.com/anketler/134-5-sevgi-dili-kadin.html

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan :

Eşinize duyduğunuz sevgiyi onun anlamadığı bir dilde ifade ederseniz, eşinizin sevgi gösterdiğinizi anlaması pek kolay olmayacaktır. Çünkü sorun iki ayrı dilde konuşmanızdan kaynaklanır. Bu kitapta, sevginin eşsiz dillerini konuşmayı, anlamayı ve eşinize sevginizi etkili biçimde gösterip karşılığında sevgi bulmayı öğreneceksiniz.

Güzel bir kitap.. Herkesin sevgi dilleri farklı.. Bence sevmekte zorlanan herkesin okumasını tavsiye ederim. Herkesin muhakkak bir sevgi dili olduğuna inanıyorum.

Kitabın geneline bakıldığında sıkıcı aynı şeyleri tekrarlıyor veya çok fedakar olabilir ancak çok kilit noktalar var ve evlenmeden veya sarsıntılı dönemde bay bayan herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum. O kilit yerlerin özellikle okunması gerektiğini düşünüyorum