Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Soğuk Kahve

Soğuk Kahve

SOĞUK KAHVE - Ahmet Batman / Deneme

Liseli genç okurlara yönelikmiş gibi görünüyor kitap. Kitabı beğenenler çok olduğu kadar hiç beğenmeyenleri de oldukça çok.

javascript:ntrTemp(); veya hasibecengiz.blogspot.com.tr/2014/02/kitap-elestirisi-soguk-kahve-ahmet.html adreslerinde bloggerların kitapla ilgili farklı yorumları size çok daha detay bilgi verecektir.

Kitaptan : *** Bana söz ver ve kendine iyi bak demiyorum.
Kendine söz ver ve bana iyi bak...
Öyle yetenekliyim ki, senden giderken bile senle kalıyorum.

*** Yalnız olmanın en güzel yanı da terk edecek kimsen olmaması.

*** Açık sözlü olduğunuzda kaybettiğiniz her şey, aslında kazandığınız bir değerdir ve çoğu insan değersizliği seçtiğinden açık sözlü olamaz.

*** Elmacık kemiklerini öptüğümde tuz tadı gelsin istemiyorum.
Bu seni nasıl sevdiğimi anlatan en havalı cümle olsun.

*** ´´Çok çapkınım ya´´ diye övünen adam çok net bir geri zekalıdır.

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/ www.youtube.com/watch

Arka Kapaktan :

Sıcacık bir kahveden yükselen güzel kokular eşliğinde keyifli bir okuma vaat ediyor Soğuk Kahve.İronik ve mizahi olduğu kadar keskin bir dil. Belki de çoğumuzun gündelik hayatında olan konuları anlatırken sizi ters köşeden bir bakış açısına yatırıp golü ustalıkla atıyor. Hınzır bir zekanın ürünü olan cümleleri sizi gülerken duygulandıracak, çoğu zamansa hayretler içinde bırakacak. -Kahraman Tazeoğlu-

Batman kendi deyimiyle numune bir adam. En azından yazdıkları öyle. Kolay kolay kimseden duyamayacağınız, cesaret isteyen şeyleri açıkyüreklilikle söylüyor okura. Özellikle kadın erkek ilişkilerinin üzerindeki pembe tozu üfleyip altında yatan siyahları ve beyazları soğukkanlılıkla gösteriyor. Ne her erkek bir Romeo, ne de her kadın bir Juliet.-Ertürk Akşun-

Topuklu ayakkabı mı yoksa ben mi?Bir kadını zorlayan bir soru olabilir."Çikolata mı ben mi?" sorusu kadar olmasa da zorlar.Sizler topuklu ayakkabısı ayaklarını vuran kadınlarsınız.Topuklarınızın altında kağıt mendiller var.Bazılarınızın gözyaşlarını silen mendiller işte, yabancı değiller.O mendiller hep canınızın yandığı yerlerde...Çok adisiniz pembe rujlar, çekici kılıyorsunuz dudakları.

Ben kitabı adresime gondermek yerine interneten buradan okuycam ama nasıl okuyabilirim? Kitağokumakistermisin/ Kitapların pdf. paylaşımı bizim uygulamamızda yok. Google da bir araştırma yapınız. Belki bulabilirsiniz ama bize sorarsanız yoktur. Telif hakları nedeni ile pdf paylaşımı çoğu zaman yasaklı oluyor.