Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Katherine Şövalyelerin Kadını

Katherine Şövalyelerin Kadını

KATHERINE ŞÖVALYELERİN KADINI - Anya seton / ROMAN - Tarihi Aşk

Tarihi romanlar ve hele içinde aşk ön planda geçen kitaplar ilginizi çekiyorsa okuyabilirsiniz. Ortaçağın karanlığı bir çok yönü ile okurun önüne koyuyor roman.Kitap ile ilgili bir yoruma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Roman ilginizi çekiyorsa javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linklerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kitaptan: O size fırtınalarla karşılaşmayacaksınız, sıkıntı çekmeyeceksiniz, üzülmeyeceksiniz demedi. Yenilmeyeceksiniz, üstesinden geleceksiniz, dedi.

Arka Kapaktan:

O size, fırtınalarla karşılaşmayacaksınız, sıkıntı çekmeyeceksiniz, üzülmeyeceksiniz, demedi. Yenilmeyeceksiniz, üstesinden geleceksiniz, dedi."İngiliz kraliyet ailesinin ataları arasında tarihi en çok etkileyen iki kişinin, Katherine Swynford ve Lancaster Dük´ü John Gaut´un tutkulu aşkının romanı...
Katherine, şövalye Hugh Svvnford´un arzularına direnebilecek mi? Lancaster Dük´ü John Gaut´la kaderleri sonunda birleşecek mi? On altı yıl boyunca parçalanmış bir ruhun içinde yaşayan Katherine´i nasıl bir son bekliyor? Çatışmaları, çıkar ve iktidar kavgalannı, zulmü ve aşkın dizginlenemez tutkusunu anlatan bu epik roman, 1954 yılında ilk kez yayımlandığından beri en önemli klasikler arasına girmiştir.
"İnsan karakteri üzerindeki keskin analizleri ve İngiltere ´nin Kara Veba ve iç huzursuzluklarla dplu dönemi hakkında yapılmış derin araştırmalarla yazılmış bu kitap, sadece 1954 yılı için değil, son yarım asrın en önemli tarihi kurgu yapıtlarından biri. "

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.