Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Dingin Savaşcı

Dingin Savaşcı

DİNGİN SAVAŞCI - Dan Millman / ROMAN - Kişisel Gelişim

İyi ki okumuşum diyeceğiniz bir eser. Hayatınıza çok şey katacağına inanıyoruz. www.sinemalar.com/film/15958/peaceful-warrior bu güzel kitabın filmi de çevrilmiş. Arzu ederseniz filmini de izleyebilirsiniz. Film veya kitabını tercih edebilirsiniz. Her halukârda hayatınıza bir şeyler katacak ve iyi ki okumuşum / izlemişim diyeceksiniz muhtemelen.

javascript:ntrTemp(); linkinde kitabı, javascript:ntrTemp(); linkinde ise filmi size biraz daha tanıtacak okur / izleyici yorumlarına ulaşabilirsiniz.https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

· https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan :

Dingin Savaşçı, dünya jimnastik şampiyonu Dan Millman´ın yaşam öyküsü. Socrates adını verdiği bilge bir yaşam savaşçısının rehberliği ve Joy (Haz) adındaki gizem ve coşku dolu doğası ismine yansımış bir kadının dayanılmaz çekiciliğinin etkisiyle yazar yaşamı yeniden öğreniyor.Dan, mutlu ve doyumlu bir yaşam sürdürmek için bir savaşçı gibi yaşamayı da öğrenmek zorunda. Bedensel ve ruhsal boyutlarda, sevgiyle korkunun, ışıkla karanlığın dansında, kahkahayla gizemin büyülü dünyasında sınavlar vererek öğrendiği de işte bu. Hümanistik psikoloji ve spiritüel felsefeyi yaşamın içinden deneyimleyerek öğrenen dan Millman içsel serüvenini okurla paylaşıyor.Dingin Savaşçı´da yaşama ilişkin sorularınızın karşılığını bulmakla kalmayacak, bu kitapla belki kendi aydınlanma sürecinizi de başlatacaksınız.Dingin Savayçı, yaşamı derinden sorgulayan serüvenci ruhlar için.(Arka Kapak)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.