Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

O Muhteşem Hayatınız

O Muhteşem Hayatınız

O MUHTEŞEM HAYATINIZ - Oya Baydar / ROMAN - Sosyoloji

Barış ya da savaşın ne olduğunu anlatan, yakın tarihimizi akıcı bir dille anlatan harika bir roman. Birbirimizi anlamaya hizmet eden kitap okuruna siyaset ve toplum hakkında yeni bakış açıları kazandırıyor. Okunmasını ve kitaplıkta yer verilmesini ısrarla öneririz. javascript:ntrTemp(); yazar ile ´O Muhteşem Hayatınız´ üzerine yapılan röportajıyı okuyabilirsiniz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerinde bulunan bloglara göz atıp, roman hakkında detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.

****Keşke hayatlarımız dışarıdan bakıldığı gibi olsa, o kadar muhteşem, gösterişli, beğenilesi. Ama her zaman öyle olmuyor tabi ki. Bazen kendimizin bile deşmekten korktuğumuz anıları bir başkası mucizeymiş gibi ortaya çıkarıyor, gözü gibi bakıyor. Ve hayatımızı değiştiren kocaman bir sır bu muhteşem hayata gölge mi düşürecek yoksa yeni yelkenler mi açacak? Yakın tarihimizden de olayları da içinde bulacağınız keyifle okuyacağınız bir kitap. (Sibel Budak isimli okurun yorumu.)

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-€°C4€°B0ster-misin/327927040637181

· https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:
"Hangisi gerçek hayatım benim? Kendi yaşadığım mı, onun anlattığı mı?"Ünü dünyayı sarmış Türkiyeli bir primadonna, bir diva... Onunla ilgili her türlü fotoğrafı, ses kaydını, gazete kupürünü toplamayı hayatının amacı edinmiş, tutkulu hayranı bir müzik öğretmeni... Annesinin izini süren genç bir kadın... Eski fotoğrafların ayrıntılarında gizli, derin bir sır: sadece Diva´nın yaşamının değil, Türkiye´nin yakın tarihinin puslu, karanlık bir kesiti...Muhteşem hayatlar, parlak dekorların arkasında neler saklar? Muhteşem, ışıltılı, kusursuz görünen yüzümüzde, kendi kendimizden bile sakladığımız ne yıkımlar gizlidir? Kendini tanımak, kendi gerçeğiyle yüzleşmek insanı nerelere sürükler? Oya Baydar, beklenen romanı O Muhteşem Hayatınız´da, her biri kendi kimliğini arayan roman kahramanlarıyla, insanın ve bu coğrafyanın derinliklerine götürüyor bizi. Roman, derinlerde saklı gerçeklerle yüzleşmeye hazır okurunu bekliyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.