Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kadınlar Neden Evlenir?

Kadınlar Neden Evlenir?

KADINLAR NEDEN EVLENİR? - İlkim Öz / Psikoloji

Evlilik çağına gelmiş, yeni veya eski evli, uyumlu veya problemli evliliği olan herkesin okuması gereken bir kitap. Evliliğinize ve kendi kişiliğinize katkıda bulanacak, ışık tutacak güzel bir çalışma. Okuması gayet kolay ve etkileyici. Psikolog yazarımıza bir kez daha teşekkürler.

javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); adreslerine ulaştığınızda çok sayıda okurun kısa kısa yorumlarına göz atabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); adresinde yazarın ´Terapide 5 Soluk´ isimli kitabından kısa bir bölüm dinleyebilirsiniz.

Kitaptan: **** Yaşarken, sevdiğimiz ve bizi sevenlerin önemine varmadıkça, yaşamanın anlamına varmak da imkansız diye düşünüyorum.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/ www.youtube.com/user/KitapOkumak

Arka kapaktan:

Okuyacağınız öyküler, gerçek yaşam öyküleridir. Hayatı, erkekleri, cinsel kimliklerini, cinselliklerinin sınırlarını, ilişkilerini ve evliliklerini terapilerde sorgulayan bu kadınları okurken eminim siz de kendinizden duygular, benzer yaşanmışlıklar, sevinçler ve hüzünler bulacaksınız. Kim bilir belki de iç dünyanızda ilişkilerinizde ya da evliliğinizde karanlığa yatırdığınız ve asla bakmaya cesaret edemediğiniz bilinmezliklerinizin anahtarını keşfedeceksiniz...

Geçmişlerinde ve bugünkülerindeki şiddetli depremleri ve bu depremlerin evliliklerinde yarattığı sarsıntıyı sizlerle paylaşan bu yedi kadın öyle sanıyorum ki pek çok kadının duygu dünyasına ve evliliğine de ayna tutacak...

Kitap aslında kötü değil yalnız sonu daha iyi bitmeliydi diye düşünüyorum. İnsan kitap sonunda devamını bekliyor.