Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Entellektüelin Kutsal Kitabı

Entellektüelin Kutsal Kitabı

ENTELLEKTÜELİN KUTSAL KİTABI - David S. Kidder & Noah D. Oppenheim / Sosyoloji

Kolay kolay başladığımızı işi yarıda bırakmayız ama bu kitabı tamamlamak mümkün olmadı maalesef. Kitabın isimi çok ilgi çekici ve bildiğimiz ya da bilmediğimiz bir çok alanda önemli detaylar paylaşmaya çalışıyor. Ancak çok yüzeysel kalıyor, okuru içine alamıyor satırlar. Ansiklopedi veya deneme arası bir yerde duruyor. Çocuklar için deseniz çocuklar için değil, büyükleri için hiç değil, arada bir yerde kalmış maalesef. Bize bir şey katmadı, sizi bilmeyiz. www.kitapyurdu.com/kitap/entelektuelin-kutsal-kitabi/269954.html veya javascript:ntrTemp(); linkinden çok sayıda okur değerlendirmelerine göz atmanızda yarar olacaktır.

Tanıtım Bülteninden: Noah D. Oppenheim David S. Kidder Entelektüelin Kutsal Kitabı Modern Kültür,
Entelektüelin Kutsal Kitabı ve Entelektüelin Kutsal Kitabı: Biyografiler´in kısa sürede büyük ilgi görmesi, bu önemli serinin üçüncü kitabının hazırlanmasına olanak sağladı. Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür´de yazarlar, çağdaş kültürün büyüleyici dünyasını inceleyerek bugünkü dünyayı anlamamızı sağlayacak temel konuları kapsayan 365 günlük okuma sunuyorlar. Yaşamımızı yönlendiren edebi eserlere, müziğe, filmlere, önemli kişilere, eğilimlere, sportif veya popüler olaylara değinerek entelektüel susuzluğumuzu gideriyorlar.

Hafızanızı tazelemek veya arkadaşlarınızı şaşırtmak için Susam Sokağı´ndan Star Wars´a, Aretha Franklin´den Pelé´ye, feminizmden postmodernizme kadar birçok farklı konuya değinen bu kitaptan daha kolay ya da daha eğlenceli bir yol yok. Birçok detay bilgiyi ezbere bilen biri, popüler kültür sevdalısı ya da hevesli bir okuyucu olup olmaman fark etmez. Bu kitapla çağdaş kültürün sınırlarında yapacağın yolculuk sayesinde bilgilerini perçinleyeceksin.

·www.youtube.com/user/KitapOkumak/featured www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/

Arka Kapaktan:

Yedi farklı alandan, her güne yeni bir konu!

Birer sayfalık Tarih, Edebiyat, Felsefe, Matematik, Bilim, Din, Güzel Sanatlar ve Müzik bilgileriyle zihninizi canlandırın, eğitiminizi tamamlayın ve kültürlü insanlar arasında hak ettiğiniz yeri alın.
Her biri kendi dalında uzman kimselerin rehberliğinde hazırlanan Entelektüelin Kutsal Kitabı,7 farklı alandan 365 temel bilgi sunuyor. Her sayfasında senenin farklı bir gününe özel, ilgi çekici konulara yer vererek, okurlarına ciddi bir entelektüel birikim kazandırıyor.
Entelektüelin Kutsal Kitabı, Amerika´da çok satanlar listesine girmiş ve seri haline gelmiştir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.