Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Küçük Arı

Küçük Arı

KÜÇÜK ARI - Chris Cleave / Roman

Kitabın yazarı Chris Cleave her ne kadar romandaki karakterlerin hayal ürünü olduğunu söylese de, mülteci merkezlerinde, görüşmüş olduğu ilticacıların ifadelerine dayanılarak oluşturulmuş bir roman Küçük Arı.
Bu roman, okumayı sevdiren, başka dünya ve kültürleri tanıtıp hisettiren bu kitap kalbinizin bir köşesinde biraz mutluluk biraz da hüzün bırakacak bir hikaye. (Sevgili Özbek *paranteziçler* ´in yorumu).

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linkleri Küçük Arı hakkında daha fazla yorum ve bilgiye ulaştıracak sizi.

Kitabı okumamızı öneren kitap dostuna çok teşekkür ederiz. Biz de öneririz. Ancak Uçurtma Avcısı ile asla mukayese yapılmamalı deriz.

Kitaptan: *** Eğer yüzün hayatın tokatlarıyla şiştiyse, gülümse ve şişman bir adammışsın gibi davran.

*** ´´Barış ne demektir biliyor musun Charlie?´´

Charlie kafasını salladı.

´´Barış, insanların birbirlerine gerçek adlarını söyleyebildikleri bir zamandır.´´

Arka Kapaktan:

Size bu kitapta ne olduğunu anlatmak istemiyoruz; çünkü gerçekten çok özel bir hikaye ve biz onu bozmak istemiyoruz.Yine de bu kitabı almanıza yetecek kadar bilmeniz gerektiğinden, sadece şu kadarını söyleyelim:Bu, yaşamları kaçınılmaz bir şekilde çarpışan iki kadının hikayesidir. Ve biri korkunç bir seçim yapmak zorundadır. İki yıl sonra tekrar karşılaşırlar ve hikaye burada başlar...Bu kitabı okuduğunuzda herkese anlatmak isteyeceksiniz. Bunu yaptığınızda, lütfen, neler olduğunu anlatmayın; çünkü bütün büyü, olayların akışında..."Bir sonraki Uçurtma Avcısı."-Library Journal-"Sizi alıp götürecek"-Washington Post-"Okuduktan sonra unutmanız hiç de kolay olmayacak."-Financial Times-"Hiç tartışmasız 2009´un açıkara en iyi kitabı"--Metro-(Tanıtım Bülteninden)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.