Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Sevginin Kökleri

Sevginin Kökleri

SEVGİNİN KÖKLERİ - Svagito R. Liebermeister /PSİKOLOJİ

Psikoloji ilginizi çekiyorsa (hatta çekmese dahi) okunması gereken başucu kitaplardan biri. Okumaya yeni başlamış olanlar için olmasada, okuma alışkanlığı yerleşmiş ve farkındalıklar yaşayıp, insanı-kendini tanıma arayışı içinde olan herkese gönül rahatlığı ile öneriyoruz. Çok şeyl kazandıran bilimsel bir eser. Bu eseri okumamızı öneren arkadaşımıza burdan bir kez daha teşekkür ediyoruz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linklerinde çok sayıda okurun kısa kısa değerlendirmelerine göz atmanızı hatırlatmak isteriz. https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-€°C4€°B0ster-misin/327927040637181

· · https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan;

"Sevginin Kökleri" aile dizilimi ile ilgilidir. Bu yöntem çekirdek ailede (anne, baba kardeşler) ve orijinal ailede yaşanan tüm karmaşık olayları farketmek için son derece güçlü ve etkili bir yöntemdir. Çoğu zaman aile sistemine getirilecek olan ani, çözüm odaklı müdahaleler derin sorunlara rahatlamave anlayış getirir. Ve bu anlayış aile sistemi içerisindeki üyeler arasında sevgi akışını ve barışı sağlar. Bu kitap aile diziliminin temel kalıplarını anlamak isteyenler içindir. Ailelerdeki doğru rolleri bulmak için eşsiz bir el kitabıdır.Temel konuların basit bir dille anlatıldığı bu kitap tüm yaklaşımı ile geleneksel terapinin çok daha ötesindedir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.