Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı

SÜPERMEN TÜRK OLSAYDI PELERİNİNİ ANNESİ BAĞLARDI - Ahmet Şerif İzgören

İster ciddi bir şeyler, ister hafif, ister duygusal, ister mantık yönü ağır basan bir şeyler okumak isteyin, hangi niyetle ele alırsanız alın bir solukta okuyup, bitireceğiniz, tadına doyamadığımız eserler veriyor yazar. Bu da onlardan biri. Ve artık biliyoruz ki, biz de, çocuklarımızda bu dünya tatlısı insanın tüm kitaplarını okuyacağız ve kitapları hem kalbimizde hem kütüphanemizde yerlerini alacaklar. Eline, yüreğine, kalemine sağlık güzel insan. Her şey için teşekkürler.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linklerinde bu güzel kitap üzerine iki okurun yorumlarına göz atabilirsiniz.

Kitaptan: *** Kendini acayip ciddiye alıp işini ciddiye almayan insanlar topluluğu olduk. Keşke ciddiye aldığımız şey kendimiz değil, işimiz olsa.

Dikkat edin, gram yetkisi olan bir adamda bir surat, bir hava. İşin kalitesi o çünkü.
*** Bu kitabı kişisel gelişmeyin diye yazdım, toplumsal gelişin.

Arka Kapaktan:

"Bu kitabı kişisel gelişmeyin diye yazdım, toplumsal gelişin.Etrafa da gram katkınız olsun."Ahmet Şerif İzgören, bu kitabında diğer kitaplarından farklı olarak okuru toplumsal gelişime davet ediyor Girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük, yurt sevgisi ve hoşgörü değerlerini vurgularken topluma nasıl daha yararlı olabileceğimizi yaşanmış hikayeler eşliğinde okura sunuyor."Noel Baba yalan, Mustafa Amca ise gerçek. Geyikler yerine eşeği var. Eşek de daha gerçek, Mustafa Amca da." Okurken pelerininizi kendiniz bağlayabildiğiniz sürece gerçek bir süpermen olabileceğinizi göreceksiniz. Ayaklarınızın yere bastığından emin olun. Gerçekten uçabilirsiniz. Ahmet Şerif İzgören´in bütün kitaplarını okudum. Bazen gözlerim dolarak, bazen yeni bir şeyler öğrenerek dağarcığıma bir şeyler atabildim. Böyle kitaplar enderdir. Şerif´i elinizdeki kitaptan dolayı bir kez daha kutluyorum. Yine onun izniyle kitabından birkaç anekdotu konuşmalarımda kullanmak istiyorum. Bu kitaptan güzel şeyler edineceksiniz.-Müjdat Gezen-Artık bütün sorunların arkasındaki temel konunun eğitim olduğunun farkına varmış durumdayız. Eğer ülkedeki eğitim sorunu çözülürse, siyasilerin her dönemde rahatlıkla kandırdığı Türklerin yerine, ne istediğini bilen ve söyleyen Türkler gelecek. İşte o zaman bu ülke daha farklı olacak. Sevgili Ahmet Şerif İzgören, bu ülkenin doğru yapamadıklarına ve değiştiremediklerine benim gibi kızmayı sürdürmekle beraber, küsmeden mücadele etmeyi başarıyor. İzgören ve onun gibi eğitime gönül verenlerin yolları açık olsun.-Alphan Manas Mensa Türkiye Başkanı-(Tanıtım Bülteninden)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.