Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Başarı İçin Kendi Önünüzden Çekilin

Başarı İçin Kendi Önünüzden Çekilin

KENDİ ÖNÜNÜZDEN ÇEKİLİN -Mark Goulsten-Philip Goldberg / PSİKOLOJİ - Kişisel Gelişim

Kendini tanımak için kitap arayışında olanlara önereceğimiz ciddi bir eser. Tavsiye üzerine okuduğumuz bu kitabı beğendik ve kütüphanemize koyduk. Bizde öneriyoruz. Ancak kitabın baskısı olmadığını hatırlatırız.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linklerine ulaştığınızda çok sayıda okur görüşünü okuyabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

İnsanların psikologa başvurmalarının en yaygın nedeni kendilerine zarar veren davranışlardır. Bu davranışlar, istediğimiz başarı, sevgi ve mutluluğu elde etmemizi engelleyen birer zehirdir. Kurtulmamız gerektiğinin farkındayızdır ama nasıl yapacağımızı bilemeyiz. Başarı İçin Kendi Önünüzden Çekilin, çeşitli davranışlarımızın çocuklukta gelişen köklerine inerek kişisel gelişimimizi neden baltaladığımızı açıklıyor. Dr. Mark Goulston bu kitabında yirmi yıllık klinik psikiyatri deneyiminden elde edilmiş gözlemlerden yararlanarak sizi davraşlarınızın bilincine varmaya yönlendiriyor. Olumlu bir değişim için günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz pratik adımlar sunuyor.

Başarı için Kendi Önünüzden Çekilin size kendi kendinizin en büyük düşmanından en yakın dostuna nasıl dönüşeceğinizi gösteriyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.