Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

En Büyük 10 Armağan

En Büyük 10 Armağan

EN BÜYÜK 10 ARMAĞAN - Steven W.Vannoy / ÇOCUK EĞİTİMİ

Yayın hayatına çok kaliteli ve özenle seçilmiş eserler kazandıran Boyner Yayıncılıktan (sonradan Pegasus Yayıncılıktan çıkmıştır) bu sefer çocuk eğitimi üzerine, (belki de her yaşın eğitimi üzerine) çıkarılmış başarılı, ciddi ve bilim insanı tarafından kaleme alınmış bir kaynakça. Hiç bir zaman eskimeyecek bilgileri gayet akıcı, anlaşılır ve uygulanabilir bir üslupla sunan eseri, tavsiye üzerine okuduk, beğendik ve kütüphanemize koyduk...

blog.milliyet.com.tr/cocuklarimiza-verebilecegimiz-en-buyuk-10-armagan-steven-w-vannoy/Blog/ adresinde kitap ile ilgili bir okur yorumuna ulaşabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); burada ise bir kaç okurun kısa yorumlarını okuyabilirsiniz.

Arka Kapaktan :

´Çocuklarınıza verebileceğiniz en büyük armağan bu kitabı okutmak ve onun öğrettiği güçlü ilkeleri kullanmalarını sağlamaktır.´

Jack Canfield, ‘Tavuk Suyuna Çorba´ kitabının yazarı

Çocuklarınızın dürüstlükten mizah anlayışına kadar kendi karakterlerinin gelişimi için teşvik etmenin mükemmel bir yöntemi!
Dr. Spencer Johnson, ‘Peynirimi Kim Kaptı´ kitabının yazarı


Tüm anne babalara sesleniyorum..Sonuç olarak, gerçek bir insan, bir anne baba, yanıtları bulacaktır. Steven Vannoy sorunları ortaya koymakta ve inanılmaz çözümler sunmaktadır. Ben küçükken o neredeydi?
Judith Briles, yazar


Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan.. Dr. Spock ve Susam Sokağı´ndan daha fazla bilgi verici ve çocukların kendine yön bulması için daha fazla yardım edici bir niteliğe sahip.
David Hartenbach, eğitimci

Bu kitapta yer alan kavramlar öylesine yaşamsal bir niteliğe sahiplerdir ki, çocukların geleceği tıpkı bir bina inşa etmek için ancak iyi bir temel üzerine yerleştirildiğinde sağlam bir yapıya kavuşmuş olacaktır. Çocuklarınıza Verebileceğiniz 10 Armağan kitabı şaşırtıcı, basit, etkin yöntemler ile paha biçilemez değerler sunmaktadır.
Doug Krug, ‘Enlightened Leadership´Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.