Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Secret

Secret

SECRET - Rhonda Byrne / KİŞİSEL GELİŞİM

Özellikle başta bu kitap olmak üzere bu tarz kitaplar hakkında çok olumsuz şeyler yazıldı, söylendi. Kendi sorumluluğunuzu üstlenin, ezber sözlerden etkilenmeyin, okuyun ve kendi kararınızı kendiniz verin. Biz her zaman ki gibi tavsiye üzerine okuduk ve çok beğendik, gelecek nesillerimiz için kütüphanemize koyduk. Öneriyoruz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adresleri Secret üzerine uzunca özet ve değerlendirmelere götürecek sizi.

Arka Kapaktan :

Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan ´Sır´ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler ´Sır´rı biliyorlardı; ve şimdi ´Sır´ dünyaya açıklanıyor.

´Sır´rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.

Sizce dünya nüfusunun sadece €°1´lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin €°96´sına sahip olması bir tesadüf mü?

Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?

Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz

Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?

Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?

Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?

Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.

´Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır.´

(Ralph Waldo Emerson-Filozof)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.