Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Ruhsal Zeka

Ruhsal Zeka

RUHSAL ZEKA - Muhammed Bozdağ / KİŞİSEL GELİŞİM

Kişisel gelişim üzerine çok sayıda okumuş olsanız dahi Ruhsal Zekayı okuduğunuzda oldukça farklı olduğunu hissedeceksiniz. Bu alanda ilgili iseniz okumanızı öneririz. Yazarın uslübuna alıştıktan sonra, kolayca bitireceksiniz ve iyi ki okumuşum dediğiniz kitapların yanında kütüphanenizde yer alacağına inanıyoruz. Tavsiye eden arkadaşımıza ve tabii ki yazara buradan bir kere daha teşekkür ederiz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerinde kitap hakkında yapılmış değerlendirmelere göz atmanızı hatırlatmak isteriz.

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-€°C4€°B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan :

Evrenin yüzeyinde buzdağlarının uçlarını görüyorsunuz. Ruhsal zekanızla bakmadığınızda, perde ardının engin esrarını çözümleyemezsiniz. ´Yaşadığım olayları sorguladım, başıma gelenleri ruhsal boyut açısından analiz ettim. Kimi sırları keşfettiğimde, hayatımın akışının da´gizli bir El´ tarafından değiştirildiğini fark ettim. Yorulduğumda, ezildiğimde, çaresiz kalbimin çığlıklarıyla ´O gizli El´e´ yöneldiğimde, adeta evreni sarsarak hizmetime koşturduğunu hissettim. Sanki içimden bir pusula gibi sessizce bana yol gösteriyordu. O zaman tesadüf sandığımız olayların son derece bilinçli şekilde plandığını fark ettim. Tüm geleceklerin evrenin ruhsal boyutundan yönetildiğini anladım. Çevremdeki insanları gözlemlediğimde, aynı gizli El´in, sevgi selinin herkese yöneldiğini fark ettim. Ama bazıları ruhsal coşku kanallarına gönüllerini kapatmışlardı. Bazıları okyanus enginliklerindeli ruhlarını terk etmiş; bir avuç cesetlerine sıkışmışlardı. Bu yüzden bazıları korunuyor; bazıları da yapayalnız ve yardımsız bırakılıyordu. Bu gizli elin sırrı nedir? Bu kitapta o ´gizli El´in´ sırrını hissedeceksiniz. Elinizde farklı, yeni, sıra dışı, duygularınızı dğeiştirmeye aday, heyecan verici bir kitap tutuyorsunuz.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.