Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Moks

Moks

MOKS - Ahmet Şerif İzgören / KİŞİSEL GELİŞİM - İş Hayatı

İş hayatı üzerine gibi görünse de hayatın içinde olan her kesimden insanın okuması gerektiğine inandığımız bir kitap. Ahmet Şerif Beyi, tavsiye üzerine okuduğumuz bir kitabı ile tanıdık ve kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Herhangi bir kitabını okuyunca diğer kitaplarını da okuyacak, hatta videolarını da izlemek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Yazarın tüm kitaplarını okuyoruz ve yararlanmaları adına, gelecek nesillerimiz için kütüphanemizde saklıyoruz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerini ziyaret edip, çok sayıda okurun kısa yorumlarına göz atmanızı öneririz.

Arka Kapaktan:

Başarıya ulaşmak için ne yapmalı? Çalışan ve yönetici ilişkileri nasıl olmalı? Şirketinize nasıl daha fazla değer katarsınız? Nasıl daha verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz? Bunlar gibi pek çok sorunun cevabını bu kitapta bulacaksınız. Her zaman kitapların önemli yerlerinin altını çizerek okurum. Moks´u okurken fark ettim ki tüm cümlelerin altını çiziyorum. Müthiş bir kitap! -Onur Kahraman- Moks, insanın okurken bazen güldüğü bazen inanamadığı bazen de ´İşte olması gereken´ dediği çok güzel hazırlanmış bir kitap. Şirket uygulamaları ile ilgili çok faydalı bir kaynak olduğunu düşünüyorum. Emeğinize teşekkürler. -Seçil Dinçel- Kitaplarınızı okuduktan, seminerinizi izledikten sonra hayatım değişti. Sizin verdiğiniz örneklere baktım. Neden olmasın dedim. Adım adım ilerleyerek bir kahve evi kurdum. Hakkınızı ödeyemem. Çünkü Ahmet Şerif İzgören´den önce, ekmeğe sürebileceğim yoğurdu alamıyordum. Samimi söylüyorum; haftada 1 yoğurt,3 ekmek... Bugün ayakta sıkı durabilmem sizin sayenizdedir. -Melek Yaşar- Şerif Bey´in tüm kitaplarını bir çırpıda okudum. Yıllardır çözemediğim birçok sorunun cevabını buldum. Ne kadar teşekkür etsem azdır. -Murat Tunca- (Tanıtım Bülteninden)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.