Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Dokuz Kehanet

Dokuz Kehanet

DOKUZ KEHANET - James Redfield / ROMAN - Kişisel Gelişim

Her zaman ki gibi tavsiye üzerine okuduğumuz ve iyi ki okumuşuz dediğimiz kitaplardan biri. Anlatım da zaman zaman tekrarlar ve cümle düşüklükleri olsa da okunmalı deriz. Okuyunca kütüphanenizde yer alacağına inanıyoruz. Bu kitabı okur beğenirseniz yazarın Onuncu Kehanet isimli kitabını da okuyabilirsiniz. Ancak Onuncu Kehanet´ te aynı sürükleyiciliği ve tadı bulamayabilirsiniz açıkcası. Ona rağmen Dokuz Kehaneti beğenenlerin yazarın diğer kitabını da okuyacağını zannediyoruz. javascript:ntrTemp(); adresinde bu roman hakkında yapılmış çok detaylı bir yorumu okumanızı öneririz. javascript:ntrTemp(); burada da bir başka okurun değerlendirmesini bulacaksınzı.

Kitaptan: *** Hayatta kalabilmek ve daha rahat yaşamak isteği gittikçe büyüdü ve yaşamak için başlı başına bir amaç oldu. Ve biz zamanla, metodik bir şekilde asıl sorumuzu unuttuk... Hala hayatta neden kaldığımızı unuttuk..

*** İçin enerjiyle dolarken, kendinden çok daha yüksek düzeyde başka düşünceler aklına dolar. Bunlar senin sezgilerindir ve farklı şeyler hissedersin. Bunlar kimi zaman bir hayal veya küçük görüntü şeklinde, aklının bir köşesinde meydana çıkarlar ve doğrudan doğruya sana gelip yol gösterirler.

Arka Kapaktan;

... ´Dokuz Kehanet´, hayatı tanımlayan 9 anahtar ile açılan, gizemli bilgilerden oluşuyor. Peru yağmur ormanlarında bulunan elyazmalarında ortaya çıkan bu bilgilerden yola çıkarak hayatımızda hala meydana gelen olaylarla nasıl bağlantı kurabileceğimiz anlatılıyor... ve bu kitapta önümüzdeki yıllarda neler olacağı da şimdiden gösteriliyor. Bu kitabın yayınlanmasından sonra dünyanın geleceğinin tekrar gözden geçirilmesi gerektiği ortaya çıktı. ´Dokuz Kehanet´, eski bilgilerin insanı ne derece etkilediğini, hayatta bulunmamızın nedenini berraklıkla algılayabileceğimizi de öğretiyor. Ayrıca öğretinin sağladığı yepyeni enerji ve iyimserlik, yarınlara çok daha sağlıklı adımlar atmamızı sağlayacak.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.