Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Şimdi´nin Gücü

Şimdi´nin Gücü

ŞİMDİ´nin GÜCÜ - Eckhart Tolle / PSİKOLOJİ - Ruhsal Gelişim

Çok çeşitli kaynaklardan defalarca duyduğumuz ´´Anı Yaşamak´´ veya ´´Dem bu Demdir´´ kavramlarının en anlaşılır ve net anlatımını bulacaksınız.. Bu kitabı okumamak bir kayıp...Fazla söze gerek yok. Her kitaplıkta bulunmalı ve hediye olarak çekinmeden seçebileceğiniz çok güzel bir eser olduğuna inanıyoruz. javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); linklerini tıklayarak Şimdi´nin Gücü hakkında biraz daha fazla yorum alabilirsiniz.

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/ www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos

Kitaptan: *** Varlığınızın kutsal mevcudiyeti şimdi burada bulunmaktadır. O uzak bir gelecekte değil, şimdi buradadır: O içimizde bulunan ve yaşam karmaşasının daima ötesinde olan bir yer, sözlerin ötesinde dingin bir dünya, karşıtı olmayan bir mutluluktur. O sizin ellerinizde bulunmaktadır. Şimdi´nin gücünü keşfedin.

***Sizin geçmiş olarak düşündüğünüz şey eski bir şimdi´nin zihinde depolanmış anısıdır. Siz geçmişi hatırladığınızda anıyı yeniden canlandırırsınız ve bunu şimdi yaparsınız. Gelecek ise hayal edilen şimdi´dir, o zihin projeksiyonudur.Gelecek geldiğinde, Şimdi olarak gelir. Siz gelecek hakkında düşündüğünüzde, bunu şimdi yaparsınız.
Geçmiş ve gelecek aşikar biçimde, kendi başına bir realiteye, bir gerçekliğe sahip değildir. Onun realitesi Şimdi´den ödünç alınmıştır.

***Geçmişe ve geleceğe ne kadar çok odaklanırsanız, şu anı o kadar kaçırırsınız. Yani asıl değerli olan şeyi.

***Gerçek aşk seçici değildir. Tıpkı güneş ışığının seçici olmaması gibi.

Arka Kapaktan :

Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişim yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor. Tolle, tüm ıstırap, endişe ve korkulalarımızın, dolayısıyla mutsuzluğumuzun gerçek kaynağını çarpıcı bir biçimde gösterip, onu şimdi ve burada nasıl aşabileceğimizi, huzur ve mutluluğa hemen şimdi nasıl kavuşabileceğimizi, bilincimizi hemen şimdi dönüşüme uğratıp nasıl aydınlanabileceğimizi, gerçek Var´lığımızla hemen şimdi nasıl birleşebileceğimizi anlatıyor. Eleştirmenler böyle bir kitabın çok nadir olarak geldiği konusunda görüş birliğine varırken, okurlar yaşamlarında olağanüstü değişimlerin meydana geldiğini bildiriyorlar. Şimdi´nin Gücü yaşamımızın her anının bir mucize olduğunu fark etmemizi sağlıyor ve büyük bir yetkinlikle Şimdi´nin gücüne nasıl erişebileceğimizi açıklıyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.