Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır

ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR - Ahmet Şerif İzgören/ Kişisel Gelilşim

Gayet hafif, hafif olmasına karşın etkili ve akıcı bir kitap. Okuma alışkanlığı kazandıracağı gibi hayatınıza katkı da bulunabilecek bir eser. Özellikle yolun başındaki gençlerin okumasını öneririz. javascript:ntrTemp(); adresinde bir okurun detay yorumuna ulaşabilirsiniz. Bu adreste javascript:ntrTemp(); ise çok sayıda okur yorumu bulacaksınız.

Kitaptan: *** Hepimize aynı yağmurlar yağar; kimimizi ıslatır, kimimizi ıslatmaz..

*** Dinlemek zekâ belirtisidir, konuşmak değil. İnsanlar ağızlarıyla söylediklerini kulaklarıyla duysalardı çok daha az konuşurlardı.

*** Dinlemek, çocuğunuza kendini değerli hissetmesini sağlayacak en önemli yöntemlerden biridir. O yüzden; Çocuğunuza kulak verin, yüz değil!

*** Hem zekilerin hem de aptalların başarısızlıkları vardır, zekilerin farkı, ders almalarıdır.

*** Ruhunu, fiziğini ve varlığını seven insan mutludur. Mutluluğu kendi benliğinizde arayın.

Arka Kapaktan:

36 saat içinde kitabınızı iki kere okudum. Okurken sürekli gözlerin doluyordu. Kitabı ikinci kez okuyuşumda hayatımla ilgili radikal kararlar aldım. Sayenizde hayatımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım.İlknur İşçiAlternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim MüdürüOkumamı tavsiye ettikleri kişisel gelişim kitapları, beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı. Örnekleri yabancı isimlerle doluydu, çoğu da çeviriydi zaten. Kitabınızı bir arkadaşım verdi; ayıp olmasın diye aldım. Çok güzeldi, gerçekten çok güzeldi.Hesna BulutBu kitabı verdiğim bütün arkadaşlarım kitap okumaktan zevk alınabileceğini öğrendiklerini söylediler. 13 yıllık hayatımda okuduğum en samimi iki kitaptan birisiydi. Kendimi ne zaman kötü hissetsem bu kitabı okuyorum; büyüleyici bir şekilde kendimi iyi hissetmeye ve hayatı sevmeye, varlığımdan mutlu olmaya yeniden başlıyorum. Teşekkürler!Ceren DemirelLütfen kitabın üzerine " Evde okunmalıdır!" diye bir uyarı yazın. Kitap yüzünden metroda ineceğim durağı kaçırdım. Duygu Durak Yirmi dört yaşındayım. Hiçbir kitabı 50 sayfadan fazla okumamıştım. Kitabınızı aldım, elimden bırakamadım. Bittiğinde gecenin iki buçuğuydu. Harika bir Kitap. Oruç Yıldıran

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.