Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Bilek Kesenler

Bilek Kesenler

BİLEK KESENLER - Etgar Keret&Asaf Hanuka / ÖYKÜ - Psikoloji

Çok farklı bir öykü yine çok farklı bir şekilde, çizgi roman olarak okurun önüne çıkıyor. İntihar eden kahramanın öldükten sonra yine kendi gibi ölen kişilerle ve dünyada ki kız arkadaşıyla karşılaşmasını anlatıyor. ´´Wirstcutter: A Love Story´´ ismi ile sinemaya uyarlanan konunun filmini izlemeyi tercih edebilirsiniz.
javascript:ntrTemp(); adresinde kitapseverin bu farklı öykü hakkında yaptığı yorumu okumanızı hatırlatırız. javascript:ntrTemp(); linkinde çok sayıda okur yorumu bulacaksınız.
Arka Kapaktan:
Herkes öldürüyor sevdiğini, ama intihar aşkı öldürmüyor.

Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü´nün yazarı Etgar Keret´ten, Asaf Hanuka´nın muhteşem çizimleri eşliğinde, kült bir çizgi roman: Bilek Kesenler
Bilek Kesenler, mucizelere inanmaktan vazgeçmeyenlere, can sıkıntısından ölüp ölüp dirilenlere ve umuttan umudu kesmeyenlere dair, hınzır ve hüzünlü bir öykü anlatıyor. Aşk, yaşamda da ölümde de, hedefi damardan ve doğrudan, tam on ikiden vuruyor. Yürekteki yaralar bir türlü iyileşmiyor. İnsanlar hep tökezliyor, kırık kalpler bitişmek bilmiyor.

Goran Dukic´in yönetmenliğinde sinemaya da uyarlanan Bilek Kesenler, çağımızın yalnızlıklarını ve yanlışlıklarını, bu defa çizgi romanda ölümsüzleştiriyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.