Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Doğru Söylersen Olur

Doğru Söylersen Olur

DOĞRU SÖYLERSEN OLUR - Pierre Franckh 

Yazarın ilk kitabı ´Rezonans Kanunu´ndan sonra bu kitabı bir nevi tamamlayıcı bilgilerden oluşmakta. Dili oldukça akıcı. Anlatmak istediklerini sade ve anlaşılır bir dille satırlara dökmekte. Kitaplar birbirine çok bağımlı olmasa da her ikisini de okumanızı öneririz. Zaten birini okuyunca diğerini de okumak isteyeceksiniz.
javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); bloglarında iki kitap severin farklı değerlendirmelerini okumanızda yarar olabilir.
Kitaptan: **** Tesadüflere daima açık olun, evren sevkiyatı sürpriz yollarla gönderir. Evren, isteğinizi gerçekleştirmek için her zaman en çabuk ve en kolay yolu bulur.
**** Doğru istemenin ve dilemenin turbosu Teşekkür etmektir. Dileğimizin sonunda “Amin” veya “teşekkür” diyerek mühürler ve kapatırız.
Arka Kapaktan:
  • "İstekler gerçek olur. Her gün, her dakika, her saniye. Kendimiz için sürekli bir şeyler isteriz. Bilerek veya bilmeyerek. Buna inansak da inanmasak da. Hatta bunu hiç düşünmediğimiz zamanlarda bile isteriz. Siz, kendiniz için ne istiyorsunuz?" Pierre Franckh, "Doğru İstersen Olur!" adlı kitabında isteklerimizi gerçekleştirmek hakkında kendi tecrübelerinden yola çıkarak ipuçları veriyor. Yazar, hayatımızı yönlendiren isteklerimizi gerçekleştirebilmenin elimizde olduğunu ve "Doğru isteme"yi öğrenirsek neleri başarabileceğimizi, örnekleriyle anlatıyor. Evrene gönderdiği "siparişler"in altını çizerken, karşılaştığı diğer durumları da eğlenceli bir dille aktarıyor. Peki "Doğru isteme" nedir? Beklentilerimizin nasıl sonuçlanacağı bizim elimizde midir? Elde ettiğimiz sonuçları mucize saymak ne derece doğrudur? İsteklerimizi doğru formüle edebiliyor muyuz? Evren, isteklerimize nasıl cevaplar verir? "Çok çirkinim", "Çok mutsuzum", "Asla başarılı olamayacağım"... Çoğu zaman bizi esir aldığını hissettiğimiz ve içinde boğulduğumuz bunun gibi kalıplaşmış inanç cümlelerinin hayatımızı nasıl olumsuz bir yöne çektiğini görüyoruz. Ve bunun üstesinden gelmek için atılacak adım basit: "Doğru İstersen Olur!"

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.