Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Beden Di̇li̇ Rehberi̇

Beden Di̇li̇ Rehberi̇

BEDEN DİLİ REHBERİ - Richard Webster / KİŞİSEL GELİŞİM

Beden dilini okumasını herkesin öğrenmesi gerek. Aksi halde karşınızdaki kişinin gerçekte ne söylediğini tam olarak kavramakta güçlük çekebilirsiniz. Veya tersi, hareket ve mimiklerinizle karşınızdaki kişinin sizi farklı algılamasına neden olabilirsiniz. Bir çok sinema filmi ve dizide ajan veya dedektifin çok iyi gözlemci olduklarını ve beden dilinden hareketle sorunlarını çözdüklerini izlemişizdir. Akıcı dili olan bu çalışmayı okuyarak beden dilini anlama konusunda yol alabilirsiniz.
javascript:ntrTemp(); kitabı okuyup hakkında düşüncelerini kaleme alan bir kitap severin sayfasına ulaşacaksınız.javascript:ntrTemp(); adresi sizi daha fazla yoruma götürecektir.
Arka Kapaktan:Eylemler, her zaman kelimelerden daha çok şey söyler. Fakat hareketlerimiz gerçekte ne ima etmektedir? Beden Dili Rehberi, ilişkilerinizi kuvvetlendirmek, öz güveninizi geliştirmek, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla anlaşmak için ve hatta kimin gerçekten size yalan söylediğini anlamak için vücut dilinin saklı özelliklerini nasıl kullanacağını öğretiyor. Birçok insanın var olduğundan haberi bile olmadığı, vücut dilinin sırlarına keşfe çıkın. Başkalarını etkilemek, motivasyonunuzu artırmak ve iş yerinizde hedeflerinize ulaşmak için vücut dilinizi kullanın. Vücut dilinizi kullanmayı öğrendiğinizde, iyi bir ilk izlenim bırakmanın ve insanlarla kolay bir şekilde iş birliği yapmanın ne kadar basit olduğunu göreceksiniz .Beden Dili Rehberi

Beden Dili Rehberi


Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.