KATEGORİLER

Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak Kategori: Ruhsal Gelişim Yazar: Uğur Koşar Yayınevi: Destek Yayınları Dil: Türkçe Sayfa: 176 Sayfa

 ALLAH de ÖTESİNİ BIRAK – Uğur Koşar / RUHSAL GELİŞİM – Tasavvuf

Tasavvuf alanında kaynak arayanlar için çekinmeden önereceğimiz çok güzel , akıcı ve bir o kadar da etkileyici bir kitap olmuş. Uğur Koşar  bildiğiniz şeyler bunlar, ben size onları anlatmıyorum onları hatırlatıp hissettirmek istiyorum diyor. Okuduğunuzda pişman olmayacaksınız. Yazara ve okumamızı öneren kitap dostumuza teşekkürler. 

kitap.yazarokur.com/allah–de–otesini–birak.html  linkinde kitap hakkında daha detaylı yorum okuyabilirsiniz.

Arka kapaktan:

Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah de ötesini bırak". Kul Rabbini imtihan etmez. Ona tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

Aşık olcaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın...
Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini İDRAK edeceksin; sadece sonsuz kudrete bağlanacaksın.
Allaha bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitap da sana herkes gibi Allahı anlatmıyor Onu adeta hissettirip yaşatıyor!..
Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

Yirmi yıldır terapi deneyimlerimde elde ettiğim sonuçlardan biri şudur ki; eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarıda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlıklarını bozmuştur. Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma "Allah De Ötesini Bırak" ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum...
Uzm. Psikolog Abdullah Topal