KATEGORİLER

Aşk Gidiyorum Demez

Aşk Gidiyorum Demez Kategori: Roman Yazar: Duygu Asena Yayınevi: Doğan Kitap Dil: Türkçe Sayfa: 206 Sayfa

AŞK GİDİYORUM DEMEZ - Duygu Asena / ROMAN

İlişkiler ve ilişkide aldatma üzerine kurgulanmış bir roman. OIdukça akıcı üslubu olmasına rağmen bittiğinde ´´unutulacak kitaplar´´ arasında yer aldığını düşünüyoruz. 

www.goodreads.com/book/show/1567247.A_k_Gidiyorum_Demez www.kitapyurdu.com/kitap/ask-gidiyorum-demez/51311.html&filter_name=a%C5%9Fk%20gidiyorum%20demez  adreslerinde çok farklı okur yorumlarına bakmak isteyebilirsiniz.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/  www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos

Arka Kapaktan:

Güler, kendi inanılmaz öyküsüyle karşımızdayken, aslında çok yakın dostu o iki genç kadını bize anlatıyor.

İkisini de çok seviyor. Oysa Demet ve Selin birbirlerinden nefret ediyor. Çünkü onlar, tanışmasalar da birbirleri için nefret edilesi kişiler... Belki tanışsalardı, çok iyi birer arkadaş olabilirlerdi. Ama aralarında bir erkek var.

Aşk geldiğinde, her şeyi bırakıp doludizgin gitmek mi gerek? Yoksa kendinle hsaplaşıp, kalmak mı durduğun yerde? Peki o zaman o yaşanılan, aşk mı? Bizim kahramanlarımız masum... Onlar masumsa kim suçlu? Aşk mı?

"... madem karısına bu kadar düşkündü, neden bir başkasına aşık oldu? Madem o kadın duyacak diye bu kadar endişeleniyor demek ki onu önemsiyor, bu da sevgi demektir. Birisini severken bir başka kişiye aşık olunur mu? Acaba beni sevmiyor da yalnızca basit ve geçici bir heyecan mı duyuyor? Heyecanı aşkla mı karıştırıyoruz? Nasıl anlayacağız peki duyduğumuz şeyin gerçek aşk olup olmadığını? Yoksa aşk bu mu yalnızca? Geçici bir heyecan..."