KATEGORİLER

Karanlıklar Prensesi Vampir Carmılla

Karanlıklar Prensesi Vampir Carmılla Kategori: Roman Yazar: J. Sheridan Le Fanu Yayınevi: Kum Saati Yayınları Dil: Türkçe Sayfa: 208 Sayfa

Karanlıklar Prensesi Vampir CARMILLA - J. Sheridan Le Fanu / ROMAN - Fantastik

Yine fantastik vampir/gerilim tarzını sevenlerin okuyabileceği bir roman. kordugumhayaller.blogspot.com/2015/05/karanliklar-prensesi-vampir-carmilla-by.html linkinde bir bloggerın,  www.kitapyurdu.com/kitap/karanliklar-prensesi-vampir-carmilla/144937.html linkinde de birden fazla okurun farklı yorumlarına göz atmadan kitap ve yazar hakkında karar vermemenizi söylemekte yarar var.


Arka Kapaktan : Baş döndürücü cazibesi ve büyüleyici güzelliğiyle çevresindekileri etkileyip ağına düşürmeyi başaran bir vampir; Carmilla. Yaşadığı çarpık ilişkilerden dolayı kabullenilmeyen bu yüzden de fazla ilgi görmeyen Karanlıklar Prensesi Carmilla konuk edildiği malikanenin genç kızını dahi kendine aşık edecek kadar baştan çıkarıcıdır. Kaldığı malikane ve çevresine kısa sürede dehşetin, korkunun ve ölümün bir kara basan gibi çökmesine sebep olan Carmilla vampir edebiyatının güzel olduğu kadar çekici ve kışkırtıcı örneklerinden biridir.