KATEGORİLER

Aşka Son Bir Şans

Aşka Son Bir Şans Kategori: Roman Yazar: Marie Force Yayınevi: Novella Dil: Türkçe Sayfa: 333 Sayfa

AŞKA SON BİR ŞANS - Marie Force / ROMAN - Aşk

Aşk konulu kitapları okumayı tercih edenlere tavsiye edilebilir. ´´Şezlongda Unutulabilecek´´ kitaplar kategorisinde gibi duruyor. Aşk konusunda okuyacak bir şeyler arayanların elden bırakmadan ve zevkle okuyabilecekleri söylenebilir.  hulyami.blogspot.com.tr/2014/11/aska-son-bir-sans-marie-force.html  adresinde hem bu kitap hem de yazarın diğer romanlarını okumuş bir bloggerın tafsilatlı yorumlarına göz atmak isteyebilirsiniz.  www.kitapyurdu.com/kitap/aska-son-bir-sans/354924.html burada birden fazla okurun kısa değerlendirmelerine bakılabilir.

twitter.com/kitap_okumak  www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/      www.youtube.com/user/KitapOkumak

Arka Kapaktan:

 Trajik bir trafik kazasında ailesini kaybeden Sydney, geleceğini yeniden şekillendirmek üzere çocukken yaz aylarını geçirdiği Gansett Adası´na dönüyor ve on yedi yıl önce hiçbir şey
söylemeden terk ettiği ilk aşkı Luke´la karşılıyor.

Tüm yaşadıklarının ardından şüphe, pişmanlık, suçluluk duygusu ve içinde canlanan yeni ama tanıdık hislerle boğuşan Sydney,aşka son bir şans verip mutluluğu bulabilecek mi, yoksa kendi yalnızlığını mı seçecek?

Gansett Adası büyülü, romantik ve ateşli aşklara yelken açmak isteyenleri bekliyor.

"Aşka Son Bir Şans muhteşem ve ilham verici bir aşk hikâyesi."
-Joyfully Reviewed-

"Sadece Luke ve Sydney´nin bu romantik ve gelgitli ilişkisi değil, Gansett Adası´ndaki aşk kokusu da hiç unutulmayacak."
-Booklist-

"McCarthy ailesiyle henüz tanışmadıysanız şimdi tam vakti, onların eğlenceyle hüznün iç içe geçtiği birbirinden farklı ve renkli hikâyelerinden vazgeçemeyeceksiniz."
-Amazon-