KATEGORİLER

On İkinci Melek

On İkinci Melek Kategori: Roman Yazar: Og Mandino Yayınevi: Sistem Dil: Türkçe Sayfa: 166 Sayfa

 ON İKİNCİ MELEK - Og Mandino / ROMAN

Doğan Cüceloğlu Hocamızın Sistem yayıncılıkta hizmet ettiği yıllarda ´´Geliştiren Kitaplar´´ başlığı altında kitap dünyamıza kazandırdığı çok güzel bir eser. Yazarın hemen tüm eserleri olabildiğince akıcı, etkili ve zihinlerde kalıcı. Okuduğunuza pişman olmayacaksınız. Tavsiye ederiz.

www.kitapyurdu.com/kitap/onikinci-melek/13377.html burada kitapla ilgili çok sayıda okur yorumu bulacak ve hemen hepsinin olumlu olduğunu göreceksiniz.

  www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/  www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos     twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

On İkinci Melek´te anlatılan öykünün kahramanı olan başarılı iş adamı John Harding, yeni göreviyle bağlantılı olarak çocukluğunun geçtiği kasaba olan Boland´a yerleşir. Ne var ki, burada ailesiyle geçirdiği mutluluk günleri fazla sürmez. Bir gün, trafik kazasında karısını ve tek oğlu ukaybeder ve intiharın kıyısına gelir. On ikinci Melek, insanın her türlü zorluğa göğüs gererek kendi içindeki dönüşüm sağlama gücünü harekete geçirmesini anlatır.