KATEGORİLER

Sherlock Holmes Şüphe

Sherlock Holmes Şüphe Kategori: Roman Yazar: Arthur Conan Doyle Yayınevi: Tutku Dil: Türkçe Sayfa: 415 Sayfa

SHERLOCK HOLMES ŞÜPHE – Arthur Conan Doyle – ROMAN / Polisiye

Polisiye severlerin bir solukta okuyacağı Sherlock Holmes klasikerlinden biri. blog.milliyet.com.tr/sherlock–holmes/Blog/ adresinde Sherlock Holmes serisi hakkında yorum bulabilirsiniz. Arzu ederseniz ´´ Sherlock Holmes Şüphe Asla Uyumaz´´ 2009 yapımı filmi izleyebilirsiniz.

 

Arka Kapaktan :Bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin görebileceği bir yere koymaktır.
Sherlock Holmes

Bir suçu çözmenin ilk prensiplerinden biri, her ne kadar önemsiz gibi görünse de hiçbir ayrıntıyı atlamamaktır.

İnsanların göz ardı ettiği şeyleri görmek, sonuca ulaşmanın ilk kuralıdır. Araştırmanız, ayrıntıların gözlemlenmesi üzerine kurulu olduğunda en doğru sonuca vardığınızı siz de göreceksiniz.

Sherlock Holmes

Yıllardır büyük bir ilgiyle okunan Sherlock Holmes maceraları, heyecanı zirvede tutmaya devam ediyor. Toplam 56 hikâyeden oluşan serinin iki kitabından (Akıl Oyunlarının Gölgesinde & Suç Detayda Saklıdır) sonra, Şüphe Asla Uyumaz ile başarılı dedektifin zekâsına bir kez daha hayran kalacaksınız. Dünyaca ünlü Sherlock Holmes, kendine özgü kişiliği ve maceralarıyla okurları 1887 yılından beri büyülemeye devam ediyor. Sherlock Holmes, filmlerde en çok canlandırılan karakter olarak Guinness Rekolrat Kitabı´na girdi. Yaklaşık 75 oyuncu tarafından 200´ün üzerinde filmde canlandırıldı. Kitapları 85 dile çevrildi. Holmes, Kutsal Kitaplar´dan ve sözlüklerden sonra dünyada en çok okunan kitap. Her yıl Avrupa ve ABD´de 5 milyon kitabı basılıyor. Hakkında yazılmış 10 binin üzerinde makale ve kitap, dünya çapındada yaklaşık 400 Holmes Derneği var. "Şüphe" temponun hiç düşmediği, bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir Sherlock Holmes başyapıtı.