KATEGORİLER

Tut Elimi

Tut Elimi Kategori: Roman Yazar: Rebecca Donovan Yayınevi: Parodi Dil: Türkçe Sayfa: 489 Sayfa

TUT ELİMİ - Rebecca Donovan/ ROMAN - Aşk

Aşk temalı romanları tercih eden okurlara öncelikli önerilebilir.  İlk tarısı biraz ağır geçse de ikinci yarısı ile birlikte çok daha sürükleyici oluyor kitap.

illekitap.blogspot.com.tr/2014/11/rebecca-donovan-tut-elimi-nefes-serisi-1.html   adresinde romanla ilgili yorum okunabilir.

Arka Kapaktan :

Kendimi güvende hissedemiyordum bu yerde. Herkes bana bulaşmaktan korkarken, iyice kendi kabuğuma çekildim. Bir gün Evan Mathews adında bir adamın çıkagelip, tek günde hayatımı değiştireceğini nereden bilebilirdim?
Weslyn’in Connecticut eyaletinde herkes nerede, kiminle göründüğünün derdindedir. Emma Thomas’ın ise tek istediği görünmez olmaktır. Onun tüm çabaları, vücudundaki yaraları gizleyerek hayatını arkadaşlarına mükemmelmiş gibi göstermek içindir. Bir gün aşk ansızın kapısını çalar. Aşk ona, sırlarını açığa çıkarmak pahasına da olsa kendisini keşfetme imkânı sağlar.
Bir genç kızın hayatını değiştiren aşk hikâyesi, sessiz çığlıkları, umuda pamuk ipliği ile tutunuşu… Tüm bunlara iddialı Nefes serisinin ilk kitabı olan Tut Elimi’yi okurken tanıklık edeceksiniz.