KATEGORİLER

Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim

Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim Kategori: Roman Yazar: Laurant Gounelle Yayınevi: Pegasus Dil: Türkçe Sayfa: 316 Sayfa
SENİ HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞU BİR YERE GÖTÜRECEĞİM – Laurant Gounelle / ROMAN 

 Okudukça hangi yöntemlerle modern köleler haline getirildiğimizi, sistemin işleyiş  mantığını fark edip günlük hayatın her anında nasıl bağlandığımızı hayretle fark edeceksiniz.Okumanızı öneririz..   https://www.facebook.com/kitapokumak1234?fref=nf&pnref=story adresinde romanla ilgili daha detay yorum okuyabilirsiniz.

Arka Kapaktan :   Her şeyin mümkün olduğu bir yerden içinde yaşadığımız düzene kurnazca bir meydan okuma.
Gözlerinizi kapatın ve bir düşünün…
Öyle bir yer var ki orada kötü olan hiçbir şey yok!
Nefret, intikam, kıskançlık, hırs, açgözlülük bilinmiyor…

Hayatının aşkının ölümünden sorumlu tuttuğu kabileden intikam almak için Amazon Ormanları’nın en derin ve en karanlık yerine giden filozofun karşı karşıya kaldığı tam da böyle bir dünyadır. Filozof, karısının ölümüne sebep olanların mutluluğunu elinden almak için onları kıskançlık, rekabet, haset ve hırs gibi hiç bilmedikleri kavramlarla tanıştırır. Modern dünyanın tüm olumsuz duygularını taşıyan bu adama engel olmak ve halkını korumak kabilenin şamanına düşer. Huzurlarınızda şamanın, filozofun ruhuna ulaşıp acısına deva olma ve kabilesini koruma çabasının okuru derinlemesine düşündürecek hikâyesi.

Gündelik hayattaki amaçlarımızın bize ne derece hizmet ettiğine, insana ve insanın anlam arayışına dair, size ilham kaynağı olacak olağanüstü bir roman.