KATEGORİLER

Eşruhların Dansı

Eşruhların Dansı Kategori: Roman Yazar: Dr. Brian Weiss Yayınevi: Say Dil: Türkçe Sayfa: 198 Sayfa

EŞRUHLARIN DANSI – Dr. Brian Weiss / ROMAN – Parapsikoloji

Psikiyatr doktorların kitapları her zaman ilgimizi çekmiştir. Netice de beğensek de beğenmesek de bilimsel bir zihnin ürünü bu tür eserler. Roman tarzında kaleme alınmış bu çalışmada reenkarnasyon alanına girilmekte. 

Okur Yorumu :

Reenkarnasyonla ilgilenen insanlar için roman tadında bir kitap. bir psikologun bir hastasını iyileştirmek için yaptığı hipnoz seansı sırasında tesadüfen reenkarnasyonla tanışmasıyla başlayan bir hikaye. kitapta özellikle 2 hastasını anlatmasının yanı sıra diğer vakalardan da örnekler veriyor. okuması keyifli, ölüm ve yaşamla ilgili inançlarınızı sorgulamak serbest. (myangie)

Okur yorumları www.kitapyurdu.com/kitap/esruhlarin–dansi/59563.html adresinden alınmıştır. Daha farklı okur yorumlarını okuyabilirsiniz.

  izlenimlerinderinligi.blogspot.com.tr/ adresinde ´´Eşruhların Dansı´´ ile ilgili oldukça detay bir yorum bulabilirsiniz.

 Arka Kapaktan :

Bazen biriyle tanıştığınızda, onun hakkında çok şey bildiğinize dair bir duyguya kapılırsınız ya da tüm benliğinizi müthiş sıcak bir çekim dalgasının kapladığını duyumsarsınız. Bir de bakarsınız, onunla şimdiye değin hiç karşılaşmadığınız halde yığınlarca ortak özelliğiniz varmış...Hayatınızdan kimler kimler geçmiştir, ne sevdalar, ne aşklar yaşamışsınızdır, ama şimdi durum farklıdır. Sanki, "çocukluğundan beri bugüne, onunla karşılaşmaya hazırlanmışsınız" gibidir. Sonra, ben hayatımın aşkını buldum, dersiniz. İşte o, sizin eşruhunuzdur. Ve kader, bir şekilde eşruhların biraraya gelmesini sağlar. Her türlü güçlüğe ve karşı koymaya rağmen biz onlarla karşılaşacağız.."Eşruhların Dansı", birçok yaşamlar boyunca birbirini arayan iki evrensel aşığın, Elizabeth ile Pedro´nun gerçek yaşamöyküsünü anlatmaktadır. SİTE