KATEGORİLER

Fethiye´nin Düğün Günü

Fethiye´nin Düğün Günü Kategori: Roman Yazar: Ali Kemal Sen´an Yayınevi: Zinde Yayınevi Dil: Türkçe Sayfa: 512 Sayfa

 FETHİYE´nin DOĞUM GÜNÜ – Ali Kemal Sen´an / ROMAN 

Roman sıra dışı bir öykü ve oldukça akıcı. Okurken karar veremedik hangi rafa koyalım diye. Neticede bizim okuma grubumuzda kitabı okumayı düşünenlere önerimiz altı çizili satırları ve sayfaları okumanın  yeterli olabiliceği yönünde. Konu sıra dışı, tecrübeye dayalı bilgi birikimi ile çok farklı bir turizm projesini yaşıyor ve hatta olabilirliğini tartışabiliyorsunuz kafanızda. Çılgın projenin üzerinden akan olaylar da oldukça çılgın gelişiyor. Klasik Türk filmlerinden daha da mükemmel gelişiyor olaylar ve her şey tıkırında. Bir telefonla hiç olmayacak problemler çözülüyor, her iş rayında gidiyor. Neyse ki bu olağan dışılığın nedeni sonlara doğru ortaya çıkıyor, kahramanlarımızdan birinin elindeki üç noktalı işaret onun ´´Seçilmiş  kişi´´ olduğunun işaretiymiş. Böyle olunca çılgın proje saat titizliğinde ilerliyormuş !

Deniz ve turizm dünyasının içindeyseniz bu projeyi tanımak adına okunabilir. Bir de sıra dışı bir aşk ve başarı romanı okuma arayışındaysanız düşünebilirsiniz. 

Arka kapaktan:

Üzerinde 15 yıl çalışılmış ,turizmi yılın oniki ayında kazanç veren bir sektör haline getirecek, “sadece Muğla ve Antalya bölgesinde yaşayan YÜZBİN–ÜÇYÜZBİN yerli insana birkaç türlü istihdam sağlayabilecek, herşey dahil sistemi gibi turizm hastalıklarına uzun vadede tedavi olabilecek sosyal bir projenin romanı. Bu kitap, birlikte olmanın getirdiği güçle neler başarılabileceğinin nesir olarak ifadesidir. Hayallerinizin üst boyutunu zorlayan bu kitabı kimseye vermeyip, hayatınızın değişik evrelerinde tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz.