KATEGORİLER

Savrulan Hayatlar

Savrulan Hayatlar Kategori: Roman Yazar: Elisabeth Simpson Yayınevi: Kalipso Dil: Türkçe Sayfa: 344 Sayfa

 SAVRULAN HAYATLAR – Elisabeth Simpson / ROMAN – Aşk

Aşk üzerine okumak isteyenlerin beğeneceği bir kitap.  Biz henüz zaman ayıramadık bu kitabı okumaya. Ancak okur yorumlarına bakılırsa aşk üzerine yazılmış oldukça akıcı ve etkileyici bir kitap .  www.neokur.com/kitap/135772/savrulan–hayatlar  veya  birikitapmidedi.blogspot.com.tr/search adreslerinde kitap ile ilgili okur yorumlarına göz atabilirsiniz.

Arka kapaktan :

Tüm dünya aşkı unuturken onlar birbirlerine deliler gibi aşık oldular...

Siz de büyük aşkların bittiğine inananlardansanız bu 
kitap sizin fikrinizi değiştirecek, çünkü bu kitapta yüce ve saf aşkların var olduğuna tanıklık edeceksiniz. 

Mark ve Abbi birbirlerini deliler gibi seven iki aşık ama evlenmeleri için önlerinde büyük bir engel var. Çok güzel ve alımlı Abbi çok fakir bir kız, erkek arkadaşı Mark´sa çok zengin ve soylu bir ailenin oğluydu. Abbi ve Mark´ın aileleri bu birlikteliğe karşı çıkıyorlardı. Tüm çabalarına rağmen ailelerini bir türlü ikna edememişlerdi. Ailesi Mark´ı bu ilişkiden uzaklaştırıp Abbi´yi unutması için şehir dışına bile yollamıştı fakat Abbi´nin fotoğrafları ve sesiyle avunan Mark için bu imkansızdı... Tek isteği Abbi´yle mutlu bir yuva kurmak olan Mark, geri döndüğünde tüm planlarını yapmış ve evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Tam evlenmek üzerelerken hesaplayamadıkları olaylarla karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Mark ve Abbi acaba evlenebilecekler miydi?
Bu aşk hikayesi size sevginin yüceliğini ve sonsuz aşkın büyüsünü yaşatacak.. Elinizdeki bu kitabı okurken gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız...
Henüz fırsatınız varken siz de sevdiğinize sıkı sıkı sarılın...