KATEGORİLER

Ve Geri Kalan Her Şey

Ve Geri Kalan Her Şey Kategori: Roman Yazar: Pucca Günlük 2 Yayınevi: Okuyanus Dil: Türkçe Sayfa: 422 Sayfa

VE GERİ KALAN HER ŞEY– Pucca Günlük  2 / ROMAN

 Edebi olmayan ve hatta edebi olmak gibi bir iddası olmayan kitaplar dizisi. Sabun köpüğü tarzında , bazen güldüren, okuması kolay , ancak argo ve cinselliğinde çok kullaniıldığı kitaplar olduğunu hatırlatmakta yarar var. Tabii serinin ve yazarın çok sevenleri de var ve  Hadi hayırlısı ismi ile filmi de çevrildi.

  www.youtube.com/watch sunuda yazarın kendisi hakkında kısa bir tanıtımını izleyebilirsiniz.  www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp linkinden çok sayıda okur yorumuna göz atabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Türkiye´de blog denince akla ilk onun ismi geldi. Birçok insanın blog açma nedeni olurken, onu okuyan herkesin bazen dert ortağı, bazen de en çok güldüğü arkadaşı oldu. Kendine bestseller yazarların arasında sağlam bir yer edinen Pucca, maceralarına devam ediyor.
İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası", "blog" nedir bilen bilmeyen herkesin tatil çantasındaki yerini aldı. Pucca, ünlü – ünsüz, onu okuyan herkesi kendisine hayran bıraktı. Yazdıklarını okuyan onunla birlikte öfkelendi, onunla birlikte ağladı, onun şapşallıklarına karnı ağrıyana kadar güldü.
Okurlar, aylarca hikayenin devamını bekledi, Pucca ise hep bir mutlu sonu...
Şimdi zamanı geldi, Pucca, merakla beklenen ikinci kitabı
"Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey" le aramızda!