KATEGORİLER

İz

İz Kategori: Roman Yazar: Canan Tan Yayınevi: Altın Kitaplar Dil: Türkçe Sayfa: 0 Sayfa

 İZ–Canan Tan/ ROMAN

Yazarı tanıyanlar çekinmeden alıp okuyabilirler. Canan Tan´ın akıcı kalemi ile tanışmak için iyi bir başlangıç olabilir. Yazar hemen her eserinde yaşanmış gerçek olayları kahramanlarından dinleyip sonra akıcı uslübu ile kaleme almakta. Kitaplarında okuduklarınızın gerçek yaşamda birilerinin başından geçtiğini bilmek daha kalıcı bir etki bırakıyor okurda. Roman bittiğinde sizde başkalarının tecrübelerinden kendinize ders çıkarmış olabilirsiniz. Biz öneriyor ve gelecek nesillerimizinde olumaları için kitaplığımızda yer veriyoruz. Yazarın bir çok eseri gibi.

fikritema.blogcu.com/iz–pesinde–bir–kiz–babasi–ve–babasindan–emanet–bir–ugurbocegi/10583482  adresinde okur yorumu bulabilirsiniz.

·         http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

                    https://twitter.com/kitap_okumak                                 

                    https://www.facebook.com/pages/Kitap–Okumak–‰C4‰B0ster–misin/327927040637181

Arka Kapaktan :

Yakın çevremizde benzerlerini görebileceğimiz gerçeklikte bir baba–kız öyküsü... Babasına hayran Verda, hatta âşık. Biricik kahramanım diyor onun için. Ne var ki, yıllar önce annesiyle babasının boşanmasından sonra ayrı düşmüşler birbirlerine. Çatışmışlar, çelişmişler ama sevgileri içten içe hep sürmüş. Kariyerinde zirveye ulaşmış ünlü avukat Vedat Karacan´ın intiharıyla başlıyor öykü. Bu beklenmedik ölümün ardında yatan gizi çözmek Verda´ya düşmektedir. Geriye dönüp baktığında yüzleştiği keşke´leriyle, pişmanlıklarıyla ve içini kavuran devasa bir özlemle sürecektir babasının izini... Minicik çocuk ellerimi avucunun içine hapsettiğinde, yüreğim yüreğinde eriyordu babacığım. Parmaklarım büyüdü diye mi tutmuyorsun artık ellerimi? Keşke hep küçük kalsalardı... Ne oldu da ayrıldı ellerimiz baba? Hiçbir zaman soramadım bunu sana. Sormak istediğimde fırsat olmadı, fırsat olduğunda cesaretim... Soluk soluğa okuyacağınız, farklı bir Canan Tan romanı...