KATEGORİLER

Bana Sevmeyi Anlat

Bana Sevmeyi Anlat Kategori: Roman Yazar: Müjde Aklanoğlu Yayınevi: Sokak Kitapları Dil: Türkçe Sayfa: 545 Sayfa

 BANA SEVMEYİ ANLAT – Müjde Aklanoğlu / ROMAN – Aşk

Aşk üzerine yazılan romanlar ilginizi çekiyorsa okunabilir. Okunmaması büyük bir kayıp değil, bize kalırsa. www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp  kitap hakkında okur yorumları biraz daha fikir verebilir size.

Arka Kapaktan :

Ve Aşk! Önce isyan edip sonra teslim olmaktır! Karanlıktan çıkıp aydınlığa kavuşmanın, cehennemin buz tutup cennetin var oluşuna tanık olun. Sevgisiz bir adamın merhametsiz yüreğine, ilmek ilmek aşkın dokunmasını keşfedin! Tutkunun nefretle savaşını, intikamın aşka yenilişini okuyun Rüzgârın tatlı bir sevdayı kuşanıp, mutlu bir meltemle Esmesine eşlik edin. Onların aşk şarkısını birlikte söyleyin. O hiç istemese de karanlığın içinde doğdu. Babasının, kara vicdanının ve geçmişinin pis izlerini silmeye çalışarak yaşamayı seçti. Başardı da Ta ki, kader onun elinden en değer verdiği varlığı alıp, içinde yeşerttiği son insaf kırıntısını da yok edene kadar İşlemediği bir suçun müebbet yiyen sanığı olarak, vicdansız bir kalpte hapsedilmesine karar verildi! Acılarla sınanıp, vicdanla temizlenip, aşkla yüceltilmesine...

Esme karşısında gördüğü kopkoyu zindan gibi karagözlerin içinde kendini kaybederken, vicdanı dipsiz bir kuyuya dönüşmüş Rüzgârın ışığı olabilecek mi?

Peki, ya Rüzgâr! Sevmeyi, sevilmeyi; en önemlisi de Esmeyi öğrenebilecek mi?

Tutkulu bir aşkın hüküm sürdüğü bu roman ellerinizi yakacak, yüreklerinizi fethedecek