KATEGORİLER

Gözlerini Sımsıkı Kapat

Gözlerini Sımsıkı Kapat Kategori: Roman Yazar: John Verdon Yayınevi: Koridor Dil: Türkçe Sayfa: 566 Sayfa

 GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT – John Verdon / ROMAN – Polisiye

Polisiyeden hoşlanıyorsanız , hele yazarın ilk romanı olan ´´Aklından Bir sayı Tut´´ isimli kitabını beğendiyseniz bu kitabını da okumalısınız. Öneren kitap dostumuza burdan bir kez daha teşekkür ediyoruz.

http://www.hakangocmez.com/incelemeler/kitap–incelemeler/gozlerini–simsiki–kapat–john–verdon.html  kitap hakkında bir değerlendirme için tıklayabilirsiniz.

·         https://www.facebook.com/pages/Kitap–Okumak–‰C4‰B0ster–misin/327927040637181

·         http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

Aklından Bir Sayı Tut´un yazarından, İlk kitaptan çok daha iddialı yeni bir roman Sana Bir Sürprizim Var... Gözlerini Sımsıkı Kapat New York´un en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşılaştığında, mutlaka çözmek isterdi. Gurney´e göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı. Peki ya bu sefer yoksa? Düğün günü öldürülen bir gelin... Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa... Cinayet silahı dahil birçok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar. Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdon´dan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, sıra dışı bir roman. ´Nitelikli bulmaca severler için paha biçilemez bir kitap.´ –CNN.com– ´Yine ilki kadar şaşkınlık verici bir olay ve yine dahice çözümler.´ –Publishers Weekly– ´John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın büyük ilgi gören Aklındam Bir Sayı Tut kitabından sonra beklediğinize değecek.´ –Washington Post–