KATEGORİLER

Küçük Arı

Küçük Arı Kategori: Roman Yazar: Chris Cleave Yayınevi: Pegasus Dil: Türkçe Sayfa: 336 Sayfa

 KÜÇÜK ARI – Chris Cleave / ROMAN 

   Kitabın yazarı Chris Cleave her ne kadar romandaki karakterlerin hayal ürünü olduğunu söylese de, mülteci merkezlerinde, görüşmüş olduğu ilticacıların ifadelerine dayanılarak oluşturulmuş bir roman Küçük Arı. 
Bu roman, okumayı sevdiren, başka dünya ve kültürleri tanıtıp hisettiren bu kitap kalbinizin bir köşesinde biraz mutluluk biraz da hüzün bırakacak bir hikaye. (Sevgili Özbek *paranteziçler* ´in yorumu)

Kitabı okumamızı öneren kitap dostuna çok teşekkür ederiz. Biz de öneririz. Ancak Uçurtma Avcısı ile asla mukayese yapılmamalı deriz.

facebook / Kitapokumak

Arka Kapaktan:

Size bu kitapta ne olduğunu anlatmak istemiyoruz; çünkü gerçekten çok özel bir hikâye ve biz onu bozmak istemiyoruz.Yine de bu kitabı almanıza yetecek kadar bilmeniz gerektiğinden, sadece şu kadarını söyleyelim:Bu, yaşamları kaçınılmaz bir şekilde çarpışan iki kadının hikâyesidir. Ve biri korkunç bir seçim yapmak zorundadır. İki yıl sonra tekrar karşılaşırlar ve hikâye burada başlar...Bu kitabı okuduğunuzda herkese anlatmak isteyeceksiniz. Bunu yaptığınızda, lütfen, neler olduğunu anlatmayın; çünkü bütün büyü, olayların akışında..."Bir sonraki Uçurtma Avcısı."–Library Journal–"Sizi alıp götürecek´´–Washington Post–"Okuduktan sonra unutmanız hiç de kolay olmayacak."–Financial Times–´´Hiç tartışmasız 2009´un açıkara en iyi kitabı´´––Metro–(Tanıtım Bülteninden)