KATEGORİLER

Hayatınızın En Güzel Yılı

Hayatınızın En Güzel Yılı Kategori: Psikoloji Yazar: Debbie Ford Yayınevi: Goa Dil: Türkçe Sayfa: 144 Sayfa

 HAYATINIZIN EN GÜZEL YILI – Debbie Ford /  Psikoloji

Halen Amerika´da yaşantısına devam eden yazar yapmakta olduğu  psikoterapi  çalışmalarından edindiği tecrübeleri , akıcı ve samimi bir dille okurları ile paylaşıyor. Muhtemelen bütün kitaplarını okuyacağımız bir kaç yazardan biri olacak gibi. Her kitabı aynı akıcılıkta olmasa da zaman ayırıp okunmasında yarar olduğunu düşünüyoruz. Bu tür kitaplar ilginizi çekiyorsa   özellikle ´´Işığı Arayanların Karanlık Yönü´´ isimli kitabı hayatınıza yenilikler katabilecek düzeyde. 

Arka Kapaktan :

Birçoğumuz günlerimizi ´eğer şöyle olursa´ hayatımızın nasıl olacağını düşünerek, konuşarak ve düşleyerek geçiririz. Kararlar alır, yeni diyetler uygular, düzenli spora başlarız. Hayat boyu bizle olacak başarılarımız için çalışmaya başlarız, ama sonra vazgeçeriz, çok meşgul oluruz ve hayatta gerçekten bizim için neyin önemli olduğunu unuturuz. Bir yıl daha geçer ve hayallerimiz onlara ulaşılamadan öylece durur. Ama eğer bugün, her zaman istediğiniz hayatın tam önümüzde, elimizi uzatsak yakalayabileceğimiz mesafede olduğunu fark edersek, ne olur? Bunu yaşamaya hazır mıyız? 


´Debbie Ford´un iletişim kurmaktaki açıklığı ve samimiyeti büyümeye devam etmem ve hayatımın temel amaçlarına bağlanmamda bana ilham verdi, beni rahatlattı ve güçlendirdi. Şefkatle beslediği bilgeliğini bizimle paylaştığı için ona sonsuza kadar minnettar kalacağım´ 

Alanis Morisette 

Oyuncu, şarkıcı, şarkı yazarı ve 7 Grammy Ödülü sahibi–