KATEGORİLER

Öfke Dansı

Öfke Dansı Kategori: Psikoloji Yazar: Dr. Harriet Lerner Yayınevi: Varlık Dil: Türkçe Sayfa: 195 Sayfa

 ÖFKE DANSI – Dr.Harriet Lerner / PSİKOLOJİ 

´´Kendini bilme´´ arayışında olan okurlar için özelikle önereceğimiz, eğitici bir kaynak . Sonunda kaynakçası bulunan bir çok bilim eseri gibi bu kitapta okumak için emek isteyen, ancak bittiğinde ´´İyi ki okumuşum´´ diyeceğiniz, hayatınıza çok şey katacağına inandığımız bir eser. Okuma esnasında bazı paragraf veya sayfaları tekrar baştan okumak zorunda kalabilirsiniz, ancak kendini tanıma , tamamı ile insanı bir duygu olan ´´Öfke´´ ile tanışmak ve bu duygu ile barışık olup verebileceği zararlardan korunmak için okunmalı deriz. Biz bir okur arkadaşımızın önerisi iel okuduk, beğendik ve gelecek nesillerimizde okuyup yararalanmaları için kitaplığımızda yer verdik bu kaynak kitaba.  

bilgiguctur.blogcu.com/ofke–dansi/8741184 veya okudumokudunokudu.blogspot.com.tr/adresinde kitap hakkında daha detaylı bir okur yorumuna ulaşmak mümkün.

·         http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

           https://twitter.com/kitap_okumak                                 

                    https://www.facebook.com/pages/Kitap–Okumak–‰C4‰B0ster–misin/327927040637181

Arka Kapaktan :

Kansas (ABD) ´deki ünlü Menninger kliniğinde psikoterapist olan Dr. Harriet Lerner´in ülkemizde de birçok psikoterapistin danışanlarına salık verdiği eseri. Kadının öfkeli ve suçlayıcı bir konumdan, kendi karmaşasıyla yüzleşmeye doğru yaptığı yolculuğu anlatan yazar, öfkenizi yapıcı bir güce dönüştürerek yaşamınızı yeniden şekillendirebilmeniz için rehberlik ediyor.