KATEGORİLER

Sevginin Kökleri

Sevginin Kökleri Kategori: Psikoloji Yazar: Svagito R. Liebermeister Yayınevi: Butik Yayınları Dil: Türkçe Sayfa: 259 Sayfa

SEVGİNİN KÖKLERİ – Svagito R. Liebermeister /PSİKOLOJİ

Psikoloji ilginizi çekiyorsa (hatta çekmese dahi) okunması gereken başucu kitaplardan biri. Okumaya yeni başlamış olanlar için olmasada, okuma alışkanlığı yerleşmiş ve farkındalıklar yaşayıp, insanı–kendini tanıma arayışı içinde olan herkese gönül rahatlığı ile öneriyoruz. Çok şeyl kazandıran bilimsel bir eser. Bu eseri okumamızı öneren arkadaşımıza burdan bir kez daha teşekkür ediyoruz.

·         https://www.facebook.com/pages/Kitap–Okumak–‰C4‰B0ster–misin/327927040637181

·   ·         https://twitter.com/kitap_okumak

 

                                         

Arka Kapaktan;

"Sevginin Kökleri" aile dizilimi ile  ilgilidir . Bu yöntem çekirdek ailede (anne,  baba  kardeşler) ve orijinal ailede yaşanan tüm karmaşık olayları farketmek için son derece güçlü ve etkili bir yöntemdir. Çoğu zaman aile sistemine getirilecek olan ani, çözüm odaklı müdahaleler derin sorunlara  rahatlama ve anlayış getirir. Ve bu anlayış aile sistemi içerisindeki üyeler arasında sevgi akışını ve barışı sağlar. Bu kitap aile diziliminin temel kalıplarını anlamak  isteyenler  içindir. Ailelerdeki doğru rolleri bulmak için eşsiz bir el kitabıdır.Temel konuların basit bir dille anlatıldığı bu kitap tüm yaklaşımı ile geleneksel terapinin çok daha ötesindedir.