KATEGORİLER

Depresyondan Kendini Sevmeye Doğru

Depresyondan Kendini Sevmeye Doğru Kategori: Psikoloji Yazar: Thedeore Isaac Rubin Yayınevi: Kuraldışı Dil: Türkçe Sayfa: 128 Sayfa

DEPRESYONDAN KENDİNİ SEVMEYE DOĞRU – Thedeore Isaac Rubin / Psikoloji

Depresyonda olup olmamak hiç önemli değil, kendini tanıma arayışı içinde olan, psikoloji alanına en ufak ilgisi olanlara (hatta hiç ilgisi olmayanlara dahi) tavsiye edilecek güzel bir eser. Bir çok farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bizim kütüphanemizde özenle saklanan baş ucu kitaplarından biridir.

facebook da / Kitapokumak   –   twitter / @kitap_okumak        

Arka Kapaktan :

 Depresyon, kendinden nefretin en gelişmiş şeklidir. Her ne kadar  karmaşık  ve acayip görünse de aslında insan aklının ve duygularının bir rünüdür. Ne tür olursa olsun depresyon, ürkütücü, acı verici,  hayatı  paralize edici ve insanın kısa  yaşamı  boyunca mutlu olabileceği anları yok edici özellikler taşır. Çoğu insan o kadar uzun zamandır depresyon geçirmektedir ki artık bunun farkında bile değildir. Bu kitap depresif sonuçlardan kendinizi nasıl kurtaracağınızı gösterirken, aynı zamanda içinizdeki  doğal  ve güçlü  şefkat hislerinizi nasıl ortaya çıkaracağınızı da öğretiyor.  Mutlu  insan olma yolunda sıcak ve sempatik yeni düşüncelerle dolu bu kitabı okuduğunuzda eşi bulunmaz bir rehberle karşılaşmanın  mutluluğunu  da yaşayacaksınız.