KATEGORİLER

Kalbinin Müziği

Kalbinin Müziği Kategori: Hikaye Yazar: Leyla Karaca Yayınevi: Palto Yayınevi Dil: Türkçe Sayfa: 119 Sayfa

 KALBİNİN MÜZİĞİ - Leyla Karaca / ÖYKÜ

13 farklı hikayeden meydana gelmiş ve bir solukta okuyabileceğiniz güzel bir öykü kitabı. Sözcüklerle bu kadar güzel bir yolculuğa her kitapta rastlamak çok da mümkün değil. Farklı bir okuma için okumanızı öneririz ve muhtemelen pişman olmayacak belki de böyle kuvvetli ve çok farklı bir kalemle tanıştığınız için mutluluk duyacaksınız. Biz de buradan bu zengin kalemi için yazara ve onunla tanışmamıza vesile olan kitap dostumuza teşekkür ediyoruz.

mecburlar.com/kalbinin-muzigi-leyla-karaca/ linkini tıklayıp kitap ve yazarla alakalı kısa bir tanıtımı bulabilirsiniz. Burada da  www.kitapyurdu.com/kitap/kalbinin-muzigi/380538.html ´´Kalbinin Müziği´´ hakkında bir okur yorumu size fikir verebilir .

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/  www.youtube.com/watch

Arka Kapaktan :Kalbinin Müziği hayatın gürültüsünde kaybolmadan, iç ve dış âleme kulak verilerek yazılmış öyküler sunuyor bize. Titizlikle seçilmiş sözcüklerin yarattığı ahenk kulağımıza güzelliklerle bezeli bir bestenin notaları halinde varıyor adeta. Leyla Karaca, alışılagelmiş öykü kalıplarının dışında, kendi gönül ve dil dünyasının zenginliğiyle kurduğu dünyalardan izler, işaretler veriyor bize bu kitapta. İnsanın zamanda ve mekânda seyahatinin yansımalarıyla güçlenen, derinleşen; bir yanıyla mistik, bir yanıyla tamamen hayatın içinden öyküler bir araya geliyor Kalbinin Müziği’nde. Yalın, yolu derinlere doğru kat eden, gelip geçici olanla değil sonsuza temas eden ile irtibat halinde olan bir yazarın kaleminden benzersiz bir ‘beste’ dinliyoruz bu kitapta yer alan öyküleri okurken… Gönlünün ve kulağının pasını silip varlığını bütün saflığıyla duymak isteyen okurlar için sözcüklerle yaratılmış bir şarkı, bir senfoni armağan ediyor Leyla Karaca…’