KATEGORİLER

Ne Biliyoruz Ki!?

Ne Biliyoruz Ki!? Kategori: Felsefe Din Yazar: William Arntz Yayınevi: İnkılap Dil: Türkçe Sayfa: 276 Sayfa

 NE BİLİYORUZ Kİ!? - William Arntz / FELSEFE - Kuantum Fiziği

Pieere Franckhl´ın ´´Rezonans Kanunu´´   isimli kitabı hatırımıza geldi bu kitaba başlayınca. Konu kuantum fiziği ve olabildiğince ilgi çekici. Zaman ayırmayı hak eden, bilim insanlarının katkıları ile hazırlanmış, okurun hayatına etki edecek nitelikte ve olabildiğince akıcı güzel bir eser. Okumalısınız. www.e-motivasyon.net/ne-biliyoruz-ki-what-the-bleep-do-we-know.html arzu ederseniz bu konuda çekilmiş belgeseli bu adreste izleyebilirsiniz. En doğrusu hem izlemek hem kitabı okumak olmalı. Tercih sizlerin . www.uykusuzadam.com/2011/07/biz-ne-biliyoruz-ki/ adresinde kitapla ilgili özet bir değerlendirme okuyabilir ve filmi izleyebilirsiniz.

Bu kitap ve/veya film ilginizi çekti ise 

www.youtube.com/user/KitapOkumak/  twitter.com/kitap_okumak  www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/

Arka Kapaktan:

Aydınlanmanın Vakti Geldi!
Dünyada büyük yankı uyandıran "What The Bleep Do We Know" filminin kitabı.
Evren dizginlenemez ve tahmin edilemez sonsuz olasılıklarla dolu. O halde hayatınız hakkında düşündükleriniz neden bu kadar sınırlı? Her gün aynı işe gitmek, aynı şeyleri yapmak, aynı şeyleri düşünmek ve aynı şekilde hissetmek zorunda olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Bir daha düşünün.
Ne Biliyoruz ki? kesin cevapları olan bir kitap değil; kendinizi ve hayatınızı, gündelik varoluşunuzun dışında keşfetmeye teşvik eden, zihninizi genişletecek sorular soran bir kitap. Bu sorularla kendi gerçekliğinizi, yeni bir varoluşu, yeni bir düşünme biçimini keşfedeceksiniz.