KATEGORİLER

Işığın Savaşcısının El Kitabı

Işığın Savaşcısının El Kitabı Kategori: Felsefe Din Yazar: Paulo Coelho Yayınevi: Can Dil: Türkçe Sayfa: 153 Sayfa

IŞIĞIN SAVAŞCISININ EL KİTABI – Paulo Coelho / FELSEFE – Kişisel Gelişim 

Kısa saptamalarla hayata ve insana, insan ruhuna dokunan gerçek bir başucu kitabı. Baş ucunuz koyun , arada bir herhangi bir sayfasını okuyup gününüze devam edin. Bıktırmayacak ve çocuklarınıza övünerek bırakacağınız güzel bir kitap.·      

   http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

          https://twitter.com/kitap_okumak                                 

                    https://www.facebook.com/pages/Kitap–Okumak–‰C4‰B0ster–misin/327927040637181

Arka Kapak :

Işığın Savaşçısı, başkalarının kendisine biçtiği rolü oynamaya çalışarak zaman harcamaz. Işığın Savaşçısı, kışkırtmalara kulak asmaz; onun, gerçekleştirilmesi gereken bir yazgısı vardır. Işığın Savaşçısı, kendi kusurlarının farkındadır, ama erdemlerini de bilir. Işığın Savaşçısı, her zaman elinden gelenin en iyisini yapar ve başkalarından da aynı şeyi bekler. 


Işığın Savaşçısı, evrenin en uzak köşesinde bulunan yıldızın kendini Savaşçı´nın çevresindeki şeylerde belli ettiğini bilir. Işığın Savaşçısı, kendi düşümüzü yaşamamız, hayatı kucaklamamız ve yazgımızla yüz yüze gelmemiz için bir çağrı.
 


Paulo Coelho, benzersiz üslubuyla, herkesin kendi içindeki Işığın Savaşçısı´nı keşfetmesine yardımcı oluyor; hepimizi Savaşçı´nın yoluna davet ediyor: Hayatta olmanın mucizesinin değerini bilenin, yenilgisini kabullenenin ve kişisel arayışının sonunda olmak istediği insan olabilen kişinin yoluna. Işığın Savaşçısı, Simyacı´nın yazarından bilgelik dolu bir armağan.